O mně

Profesionální partner REALITY PRORADOST s.r.o. 

Prodej a pronájem rezidenčních nemovitostí, komerčních nemovitostí a developerských projektů, např. prodej a realizace projektu.

Rád bych se Vám představil a podělil se o široké portfolio své činnosti.

Makléřské činnosti se věnuji sedmým rokem, poskytuji profesionální služby v oblasti realit v Praze a po celé České Republice. Jako realitní makléř se snažím být nejen odborníkem v oboru, ale také naslouchat potřebám svých klientů a nabídnout jim ta nejlepší řešení. 

Mým cílem je dosáhnout spokojenosti a prospěchu pro každého zákazníka. Každou nemovitost prodávám, jako by byla moje a hledám vhodného kupce, aby jak prodávající, tak i kupující byli spokojení. Využívám moderní prostředky a neustále se vzdělávám. Příležitostně řeším i sousedské majetkové spory, které brání prodeji nemovitosti klienta. Svou práci vnímám jako výzvu, kterou se snažím plnit s maximálním nasazením a zodpovědností.

Pokud hledáte realitního makléře s osobním přístupem a vysokou odborností, neváhejte mě kontaktovat. Rád Vám pomohu s prodejem, koupí nebo pronájmem nemovitosti, ale i výstavbou Vašeho vysněného domu. V případě potřeby jsem schopen zajistit výhodné financování Vám na míru.
 

Nabídka nemovitostí

Realizované obchody

Kontaktní formulář

Poslat dotaz
Ohodnotit makléře
*
*
*
*
lname: email:
*
*
*
*
fullname: phone: fname: