Bc. Petra Janštová

Bc. Petra Janštová

Zázraky sice neumím, ale realiám opravdu rozumím. První krok je na vás "Zavolejte" s  dalšími vám již pomůžu 🙂

O mně

Profesionální partner REALITY PRORADOST s.r.o.

K realitám jsem se dostala  v roce 2008 což už je vice než 15 let. Tuto profesi jsem si vybrala, protože je velmi různorodá a hlavně mi dává smysl.  

Reality mne opravdu baví a myslím si, že je to na mé práci vidět, posuďte sami.

Jednám vždy otevřeně a to na čem se spolu dohodneme na 100 % platí. Nejsem tuctový makléř jakých je kolem tisíce. Nejdu s davem a často dělám věci jinak. Do své práce vkládám spoustu energie a nápadů. Hledám pro vás řešení, postupy a cesty. Každý případ je pro mě výzvou,  každý klient je pro mne partnerem.

Při své práci poznávám mnoho skvělých pozitivních lidí, dozvídám se vaše příběhy, životní cesty, radosti i smutky. Naslouchám vašim potřebám a snažím se  vám pomoci v někdy i velmi komplikovaných situacích. 

Dbám na maximální možné vzdělání. Mám nejvyšší makléřské vzdělání CRM ISO, zakončené mezinárodně uznávanou zkouškou. Investuji do sebevzdělávání, do vymýšlení strategií, do technologií, propagace nemovitostí. Spolupracuji s týmem odborníků a tím pádem vám můžu nabídnout komplexní služby od A do Z.

Je pro mne důležité, aby byl klient vždy maximálně spokojen a aby se na mne neváhal obrátit v případě potřeby znovu.  Reference - petrajanstova.cz

Na konci každého obchodu mě nejvíc těší pohled na kupující ve chvíli, kdy si přebírají klíče od nemovitosti. Nadšení kupujícího i prodávacího mi dává energii do další práce

Potkáme se ? první krok je na vás  🙂

Nabídka nemovitostí

Realizované obchody

Kontaktní formulář

Poslat dotaz
Ohodnotit makléře
*
*
*
*
phone: fname: fullname:
*
*
*
*
email: phone: