Luboš Pokorný MBA.

Luboš Pokorný MBA.

„Svým zákazníkům pomáhám.“

O mně

Profesionální partner REALITY PRORADOST s.r.o. 

Prodej a pronájem rezidenčních nemovitostí, komerčních nemovitostí a developerských projektů, např. prodej a realizace projektu.

Rád bych se Vám představil a podělil se o široké portfolio své činnosti.
 

Makléřské činnosti se věnuji sedmým rokem, poskytuji profesionální služby v oblasti realit v Praze a po celé České Republice. Jako realitní makléř se snažím být nejen odborníkem v oboru, ale také naslouchat potřebám svých klientů a nabídnout jim ta nejlepší řešení. 


Mým cílem je dosáhnout spokojenosti a prospěchu pro každého zákazníka. Každou nemovitost prodávám, jako by byla moje a hledám vhodného kupce, aby jak prodávající, tak i kupující byli spokojení. Využívám moderní prostředky a neustále se vzdělávám. Příležitostně řeším i sousedské majetkové spory, které brání prodeji nemovitosti klienta. Svou práci vnímám jako výzvu, kterou se snažím plnit s maximálním nasazením a zodpovědností.

Pokud hledáte realitního makléře s osobním přístupem a vysokou odborností, neváhejte mě kontaktovat. Rád Vám pomohu s prodejem, koupí nebo pronájmem nemovitosti, ale i výstavbou Vašeho vysněného domu. V případě potřeby jsem schopen zajistit výhodné financování Vám na míru.

 

 

Účastním se soutěže o titul REALIŤÁK ROKU. Svůj hlas mi můžete věnovat kliknutím ZDE.
Děkuji.

Nabídka nemovitostí

Reference mých klientů

L.K.

Přes pana Pokorného jsem prodávala byt v Karlovarském kraji. Ač to měl poněkud ,,z ruky" , tak celá transakce proběhla v pořádku. Na místo jsem se nemusela ani jednou vydat, včetně předání bytu, takže pro mě šlo o velikou pomoc a úsporu času spojeného s cestováním, jelikož jsem z Kladna. Celý proces byl jak má být - prohlídky, zpětná vazba, admi...

19.07.2023
Roman Kurc

Děkuji panu Luboši Pokornému za nacenění nemovitosti, velmi nám to pomohlo v dalším postupu..

05.01.2023
Radek Tejml

Chtěl bych poděkovat makléři panu Pokornému za to, ze jsem byl vždy informován o tom jaký je další krok. To mě činilo klidným a trpělivým. Prodej mé rozestavěné chaty v Horomericich se podařil a to je rozhodne důvod k radosti. Moc díky.

19.07.2022
Lukš Denk

Se službami p. Luboše Pokorného při prodeji nemovitosti v Nýrsku jsme byli velice spokojení. Velice solidní a rychlé jednání.

16.06.2022
Jan Čáp, spokojený klient

Dobrý den, chtěl bych dodatečně poznamenat, že pan Luboš Pokorný z Vaší společnosti na mě udělal velice dobrý dojem a především se mu podařilo sehnat kupce  nad očekávanou cenu. Rád ho doporučím dál, ostatně jsem tak už učinil a mám dojem, že už mojí známé teď pomáhá s prodejem rodinného domu na venkově.

29.04.2022

Realizované obchody

Kontaktní formulář

Poslat dotaz
Ohodnotit makléře
*
*
*
*
fname: phone:
*
*
*
*
fname: fullname: phone: