Marcela Venglařová

Marcela Venglařová

„Vaše spokojenost - moje vizitka“ Přemýšlíte o prodeji nebo o tom, jak vyřešit své bydlení. Pojďte se sejít, dáme si kávu nebo čaj a vše můžeme společně probrat. Ne vždy prodej musí být to jediné řešení. Po 10 ti letech působení ve společnosti RE/MAX, kde jsem zrealizovala mnoho prodejů a pronájmů a kde jsem dosáhla řadu ocenění, jsem zvolila novou vlastní cestu „REALITY VENGLAŘOVÁ„  jako profesionální partner společnosti REALITY PRORADOST s.r.o.    “

Nabídka nemovitostí

Reference mých klientů

Šimková, Jesenice

"Ráda bych ocenila nasazení a přístup paní Marcely Venglařové. Od prvního okamžiku přistupovala k prodeji mojí nemovitosti zcela profesionálně, vždy byla perfektně připravena a měla odpovědi na všechny otázky. Vstřícnost a empatie jen korunovala skvělou spolupráci. Pomohla mi již s prodejem více nemovitostí. Určitě bychom se na ni v budoucnu obr...

12.01.2023
Ing. Libovická

Jsme rádi, že jsme zvolili realitní služby makléřky paní Marcely Venglařové. Ocenili jsme nejen rychlé a profesionální jednání, ale i osobní přístup a průběžné a detailní informování o všech krocích během celé transakce. Služby makléřky budeme doporučovat dál!

15.11.2022
Ing. T.Třmínek, Praha

"Paní Venglařová jedná velice profesionálně i příjemně působí. Zřejmě i díky tomu byl můj požadavek vyřízen ve velice krátkém čase a k mé plné spokojenosti."

16.06.2022
Ing. Issová, Praha

"Služeb vaší kanceláře jsem použila již opakovaně a opět jsem byla spokojena. Určitě ráda doporučím a snad i v budoucnu opět využiji. "

11.05.2022
p.Fídlerová, Praha

Příjemné a vstřícné jednání. Paní Venglařová nám pomohla vyřešit staré "resty", které byly nutné pro úspěšný prodej. Děkujeme.

19.01.2022

Kontaktní formulář

Poslat dotaz
Ohodnotit makléře
*
*
*
*
fname: phone:
*
*
*
*
fullname: