Ing. Martin Zelený

Ing. Martin Zelený

„Profesionálové v nemovitostech.“

O mně

Již přes deset let se pohybuji v oblasti nemovitostí. Má kariéra mě provedla přes správu a management nákupních center, rezidenční a komerční development i zprostředkování různých typů nemovitostí. Profesionální partner REALITY PRORADOST s.r.o.

Nabídka nemovitostí

Reference mých klientů

Nikolay Demyan, Praha

⭐⭐⭐⭐⭐ I am very pleased that I contacted this realtor. He demonstrated excellent communication skills and a professional approach in all aspects of the real estate purchase. The entire process was hassle free and I felt confident that everything was being done right. I highly recommend this realtor to anyone looking for real estate. Thank you so...

08.12.2023
František Brejcha, Praha

⭐⭐⭐⭐⭐ Spolupráci s panem Zeleným rozhodně doporučuji, prvotřídní servis od začátku do konce, žádné průtahy, maximální nasazení pro věc. V dnešní době velmi skvělý přístup.

26.05.2023
Martin Ira, Brandýs n.L.

⭐⭐⭐⭐⭐ Rychlé a férové jednání. Naprostá spokojenost s celým průběhem pronájmu bytu v Brandýse nad Labem. Mohu doporučit.

12.01.2023
Magdaléna Marešová, Praha

⭐⭐⭐⭐⭐ Prodej mé nemovitosti provedla realitní kancelář, respektive pan Zelený profesionálně, s velkým nasazením vyřešit v jeho průběhu všechny (i značně komplikované) situace. Velmi si cením dostupnosti / vstřícného přístupu makléře v průběhu celé transakce, jeho erudice a poradenství nad rámec nutného i zcela transparentní, předem stanovené a v...

13.08.2021
Jana Synková, Praha

⭐⭐⭐⭐⭐ S panem Zeleným jsem jednala při koupi nemovitosti a ač při koupi došlo k průtahům ze strany banky a nakonec se neuskutečnila byla jsem s jeho profesionálními službami naprosto spokojena.

13.07.2021

Realizované obchody

Kontaktní formulář

Poslat dotaz
Ohodnotit makléře
*
*
*
*
lname: fullname:
*
*
*
*
email: lname: