Ing. Petr Doležal

Ing. Petr Doležal

„Pojďme spolupracovat při prodeji Vaší nemovitosti.“

O mně

Profesionální partner REALITY PRORADOST s.r.o.

Vy máte svůj důvod, proč prodáváte nemovitost. Já najdu způsob, jak ji prodat co nejlépe. Jako lokální makléř mám perfektní znalost trhu na Prostějovsku a okolí. Vyjednávání, telefonování, prezentace, prohlídky… Svěřte mi prodej své nemovitosti. Ušetřím Vám spoustu práce a času.

Nabídka nemovitostí

Reference mých klientů

Petra Wichterlová

Spolupráci s panem Doležalem hodnotím velmi kladně. Má hluboké odborné znalosti v daném oboru a jeho aktivní přístup značně urychlil vyřešení mého případu. Příjemné vystupování i vizáž spolu s profesionálním jednáním byly na velmi vysoké úrovni. Díky mé pozitivní zkušenosti můžu pana Doležala jen doporučit.

11.07.2022
Obec Ivaň

Obec Ivaň pověřila zprostředkováním prodeje dvou parcel pana Petra Doležala. Jednání obce s panem Doležalem v této věci probíhaly na profesionální úrovni, byla věcná a jasná. Samotný prodej majetku se uskutečnil v poměrně krátké době, a to ke spokojenosti jak nás, tak kupující strany. Pan Doležal zajistil veškeré formality tak, že samotný převod...

20.02.2020
Jana Studená

Pan Ing. Petr Doležal je velice profesionální realitní makléř. Jeho návrh ceny i prezentace prodávaného bytu přispěly k velkému zájmu a následnému rychlému prodeji. Poskytnuté služby ohledně prodeje i administrativy byly zajištěny naprosto bezchybně. Mohu jen doporučit.

10.04.2018

Realizované obchody

Kontaktní formulář

Poslat dotaz
Ohodnotit makléře
*
*
*
*
fname: email: phone:
*
*
*
*
email: lname: fullname: