Sídlo společnosti REALITY PRORADOST se stěhuje do Brna

 

Celostátní franšízová realitní síť REALITY PRORADOST změnila od začátku února své administrativní sídlo. Z Břeclavi, kde byla společnost založena před více než patnácti lety a kde měla oficiální sídlo do těchto dnů, se sídlo PRORADOSTi přesunulo do centra Brna na ulici Vídeňská, kde byla nedávno otevřena centrála a školící středisko pro nové makléře.

"Vnímáme to jako velký posun v kvalitě služeb pro makléře působící pod naší franšízou. K dnešnímu dni jsou jich dvě stovky z celé ČR a plánujeme i další růst počtu makléřů, takže brněnská centrála svojí spádovou polohou vyhovuje více dosahu servisu pro všechny naše franšízanty i pro jejich klienty. V Břeclavi zůstává jedna z našich kanceláří včetně zázemí technické podpory a jednacích prostor, takže naši franšízanti ji můžou nadále využívat ke schůzkám se svými klienty," uvedl jednatel společnosti Petr Čajan.

 

REALITY PRORADOST tak svým franšízantům pro jednání s klienty i denní práci nabízí zázemí ve třech firemních centrech po celé ČR: kromě jednacích místností v sídle v Brně jsou to také prostory centrály Čechy, které se nachází na Praze 1 v ulici Opletalova a poslední už zmíněná administrativní centrála v Břeclavi.

 

"Kromě tří center PRORADOSTi je u nás využívaný i systém krátkodobých pronájmů kanceláří pro podepisování smluv a jednání s klienty přímo mezi našimi franšízanty v mnoha krajích a městech celé ČR. Naše realitní síť podporuje takovou spolupráci, přesně v duchu naší filozofie samostatných realitních makléřů: Váš 100% úspěch - naše profesionální podpora!, což pojímá celou řadu položek našeho výhodného realitního servisu pro makléře za měsíční paušál bez platby procent z provize. V této ekonomicky nelehké době to považuji za nejvýhodnější model pro ty schopné a úspěšné. A velmi mě těší, že právě takoví makléři k nám i v této době stále přicházejí," dodala manažerka rozvoje obchodní sítě Eva Remešová.

 

nové sídlo společnosti od února 2023: REALITY PRORADOST s.r.o., Vídeňská 1014/18b, Štýřice, 639 00 Brno

korespondenční adresa: REALITY PRORADOST s.r.o., : Lidická 3461/9B, 690 03 Břeclav