Hotel Čertův hrádek Staré Hamry

Hotel Čertův hrádek Staré Hamry - hřiště

Popis nabídky

Nabízíme k prodeji Hotel Čertův hrádek nacházející se v samotném srdci Beskyd, klidné části obce Staré Hamry nad přehradou Šance. Lokalita je známá nejen turistům, protože jim zde začíná několik turistických tras a naučných stezek, cyklistům, kterým tudy vedou cyklotrasy, ale i lyžařům, protože nejoblíbenější beskydské lyžařské střediska Ski park Grúň a Ski areál Bílá leží přibližně 4 km od hotelu.
Díky svému umístění je hotel velmi dobře dostupný z okolních měst - Frýdek-Místek (30 km), Frenštát (32 km), Rožnov pod Radhoštěm (32 km)  Ostrava (45 km), Zlín (90 km).

Hotel se zastavěnou plochou 750 m2 má celkem čtyři podlaží s celkovou užitnou plochou 1780 m2. V suterénu se samostatným vstupem najdeme technické zázemí hotelu včetně skladů, lyžárny a prostory pro úschovnu kol.
V prvním podlaží se nachází prostory vhodné pro recepci, restauraci a občerstvení pro hotelové hosty i turisty včetně prostorné terasy. Dále jsou zde prostory pro kuchyň, přípravny jídel, sklady potravin, ale také zázemí pro personál. V boční části se nachází tělocvična, kterou je možné využít nejen ke sportovním aktivitám ubytovaných, ale díky pódiu i k pořádání kulturních nebo firemních akcí.
V druhém podlaží se nachází 6 samostatných pokojů s vlastním sociálním zařízením a sprchovým koutem a jedno dvoupokojové studio. Jsou zde umístěny také dvě učebny, které je možné využít i jako školící místnosti.
V podkroví se nachází zbývajících 5 dvoupokojových studií a také služební byt o velikosti 2+kk.
K hotelu dále patří prostorné venkovní hřiště které je možné využít pro sportovní aktivity návštěvníků. Celková plocha pozemků náležících k hotelu 7786 m2.    

Hotel právě prochází rekonstrukcí, při které byla udělána nová střecha, fasáda včetně dřevěného obložení, v celé budově jsou nové rozvody elektřiny, internetu a kabelů pro příjem signálu TV a nové radiátory. Dále byla vyměněna všechna okna za plastová a také byly vyměněny dveře v čelní části budovy.
V pokojích jsou dokončeny stopy i omítky na stěnách a zbývá položit podlahy, v učebnách jsou instalovány nové stropy, zbývá dokončit omítky na stěnách a položit podlahy. Na chodbách jsou připraveny konstrukce pro montáž stopů. V prvním podlaží jsou roztaženy nové rozvody a další směřování rekonstrukce bude na novém majiteli, aby mohl zázemí přizpůsobil svým představám.
Hotel má vlastní zdroj vody, pro ohřev vody jsou používány dva bojlery a velikosti 200 a 1000 litrů.  Odpady jsou svedeny do žumpy. Vytápění hotelu zajišťují dva kotle na tuhá paliva s automatickým řízením.

Současné uspořádání hotelu je vhodné pro umístění 40 – 50 lůžek. Díky dvěma učebnám, tělocvičně a venkovnímu hřišti se přímo nabízí budoucí využití zejména pro pořádání škol v přírodě, lyžařských kurzů, soustředění sportovních klubů nebo pořádání firemních akcí. Další možností je třeba přestavba na rekreační objekt apartmánového typu. 

Parametry nabídky

Lokalita
OkresFrýdek-Místek
ObecStaré Hamry
UliceSkryto
č. domovní / č. orientačníSkryto
Informace o nabídce
Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky15384
Datum aktualizace07.10.2022
Druh objektuCihlová
VybavenoNe
Zastavěná plocha m2750
Užitná plocha m21780
Plocha parcely m27786
Počet podlaží objektu3
Počet míst k parkování15
ElektřinaElektro - 230 V, Elektro - 400 V
ZástavbaVenkovská
TelekomunikaceInternet
Topeníústřední tuhá paliva
DopravaSilnice, autobus
KomunikaceAsfaltová
Popis domu
Typ domuPatrový
OdpadJímka
Průkaz energetické náročnosti budovy
TřídaG - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška148/2007 Sb.
Nabídka se nachází v obci Staré Hamry. Pro upřesnění adresy kontaktujte makléře.

Potřebujete poradit? Máte zájem o prohlídku?

Kontaktujte přímo makléře

Kontaktní formulář

*
*
*
fullname: lname: email: phone: