Hrušovany u Brna - stavební pozemek 508m

Hrušovany u Brna - stavební pozemek 508m
cena u makléře Včetně provize RK a právních služeb Ukázat na mapě Kontaktovat makléře
Spustit video prohlídku

Popis nabídky

Realitní kancelář STUMPA Reality nabízí k prodeji stavební pozemek v severní části obce Hrušovany u Brna v rozvojové části Stávání, který je vhodný pro výstavbu rodinného domu.

Je to ideální příležitost zvláště pro ty z Vás, kteří hledají klidné bydlení a přírodu v místě s širokou nabídkou občanské vybavenosti v dojezdové vzdálenosti do 30 minut od Brna.

Pozemek má šířku necelých 10 m, délku přes 50 m a celkovou plochu 508 m2. V současné době je pozemek využíván jako sad, ale veškeré územní regulativy umožňují v místě výstavbu rodinného domu. Pozemek bude rozdělen na dva stejně velké pozemky dle přiloženého geometrického plánu.

K pozemku je vypracována studie RD od No-A Architekti s dispozicí 6kk a 194 m2 obytné plochy. V 1. NP je umístěna garáž, vstupní hala, pracovna, koupelna, technická místnost, obývací pokoj a jídelna s kuchyní. V 2. NP je hala s šatnou, ložnice, 2 koupelny a 2 pokoje. Studie je pouze konceptem a výsledná podoba se dá přizpůsobit osobním potřebám.

Vodovod a kanalizace jsou umístěny v přilehlé komunikaci, elektřina je vedena přes pozemek. Linie plynovodu je taktéž v přilehlé komunikaci a je vzdálena cca 20 m od hrany pozemku.
Obec Hrušovany u Brna se 4 000 obyvateli je v těsné blízkosti města Židlochovice s dobrým napojením na dálnici D2 a D 52. Zároveň obcí prochází železniční koridor Břeclav – Děčín.
Přímo v Hrušovanech, kde svého času bydlel i T. G. Masaryk, naleznete veškerou občanskou vybavenost jako jsou lékárna, obvodní doktor, gynekolog, dětský doktor a stomatolog. Dále mateřskou a základní školu, sportovní areál místní TJ Sokol, fotbalový stadion, knihovnu, obchodem se smíšeným zbožím a restauraci.

Hrušovany u Brna svým obyvatelům nabízí příjemné procházky kolem rybníku Šejba. Za zmínku jistě stojí i Bauerova vila či dominanta původního cukrovaru. Oba objekty pochází z pera významného funkcionalistického architekta Adolfa Loose.
Milovníky výletů zaujme v blízkosti přírodní park Výhon s rozhlednou Akátová věž, Dolní Kounice se zříceninou kláštera Rosa coeli, nádrž Nové Mlýny nebo Pálava.

Zaujala Vás tato nabídka? Ozvěte se makléři a sdělí vám přesné umístění sítí a zastavitelnost pozemku.

Parametry nabídky

Lokalita
OkresBrno-venkov
ObecHrušovany u Brna
Parcela421/1
Informace o nabídce
Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky14275
Datum aktualizace20.12.2022
Umístění objektuKlidná část obce
ElektřinaElektro - 230 V
Inženýrské sítěVodovod, kanalizace, elektřina
OstatníPlot
StavbaOstatní
TelekomunikaceInternet
Popis pozemku
KategoriePozemky
Druh pozemkuPro bydlení
Celková plocha m2508
VodaVoda - zdroj pro celý objekt
OdpadKanalizace
Průkaz energetické náročnosti budovy
TřídaG - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška148/2007 Sb.

Potřebujete poradit? Máte zájem o prohlídku?

Kontaktujte přímo makléře

Kontaktní formulář

*
*
*
phone: fullname: