Komerční prostory - hala, skladovací prostory, kanceláře, parkovací místa, v centru Přerova 2166m²

Komerční prostory - hala, skladovací prostory, kanceláře,  parkovací místa,  v centru Přerova 2166m²

Popis nabídky

Nabízíme k pronájmu prostory v průmyslovém areálu v centru města Přerov. Tento areál byl dříve využíván k výrobě v potravinářském průmyslu, nyní Vám ovšem můžou prostory posloužit jako zázemí pro firmu, sklady nebo kanceláře.

Pronajímané části objektu můžeme rozdělit do 3 částí a všechny lze pronajmout samostatně. První plošně největší částí jsou dvě haly ležící v 1. a 2. nadzemním podlaží plus sklep. Užitná plocha první haly v 1.NP je 524m² plus 118m² v levém křídle budovy na fotografii, tato část lze pronajmout i odděleně. Druhá hala v 2.NP je plošně stejně velká jako hala v 1.NP a to 524m². Součástí těchto hal jsou prostory, které lze využít pro určité zázemí činosti. Sklep o rozměrech 800m² lze také pronajmout jako např. skladovací prostory. V každém patře se nachází samostatné WC. Druhou pronajímanou částí jsou místnosti v přízemí a prvním patře hned u vjezdu do objektu. V obou patrech je to po 60m². Poslední, třetí část je nejkultivovanější plocha, která je u tohoto pronájmu k dispozici a je o velikosti cca 80m². Tato část by šla rozdělit například na prostory kanceláří.

Areál je střežen kamerovým systémem a lze se po něm pohodlně pohybovat nákladními vozidly. Pokud je zájem ze strany nájemníka, majitel zajistí nová okna (plastové trojskla). Areál je vytápěn ústředním topením z kotelny. Ohřev vody je řešen plynem. Je k dipozici elektřina jak 230V tak 380V. Haly jsou vybaveny nákladním výtahem. O technický stav objektů se postará správce a je možnost zapůjčit vysokozdvižný vozík pro manipulaci s materiálem.

Dále nabízíme pronájem parkovacích míst přímo v areálu na 1měsíc/250Kč za osobní automobil a 400Kč za dodávku. Tato možnost je i pro veřejnost (klienti co nechtějí nájem zmiňovaných prostor, ale jen parkovací místa) za cenu pro osobní automobil 400Kč a dodávky 750Kč /měsíc. Cena za nájem těchto prostorů je 70Kč/m² na měsíc plus energie. O této ceně se dá jednat např. pokud by byl zájem pouze o sklep nebo o většinovou část pronajímaných prostor.

Pokud Vás tato nabídka zaujala a máte zájem o bližší informace nebo prohlídku, kontaktujte makléře.

Energetická náročnost budov - G mimořádně nehospodárná

Parametry nabídky

Lokalita
ObecPřerov
UliceZa Mlýnem
č. domovní / č. orientačnískryto
Informace o nabídce
Typ smlouvyPronájem
Číslo zakázky11588
Datum aktualizace17.11.2021
K dispozici od10.11.2021
Druh objektuCihlová
Umístění objektuCentrum obce
Zastavěná plocha m2782
Užitná plocha m22166
Plocha parcely m22206
Počet podlaží objektu3
Počet míst k parkování20
StavbaOstatní
Rok kolaudace2002
Datum nastěhování10.11.2021
Popis objektu
Účel budovyPrůmyslový areál
Typ domuPatrový
Stav objektuDobrý
Celková plocha m22206
Průkaz energetické náročnosti budovy
TřídaG - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška264/2020 Sb.
Nabídka se nachází na ulici Za Mlýnem. Pro upřesnění adresy kontaktujte makléře.

Potřebujete poradit? Máte zájem o prohlídku?

Kontaktujte přímo makléře

Kontaktní formulář

*
*
*
fullname: