Kostomlaty pod Milešovkou, Prodej RD, Hlavní ul.

Kostomlaty pod Milešovkou, Prodej RD, Hlavní ul.

Popis nabídky

Ve výhradním zastoupení RK MV Vám nabízím dvoupatrový rodinný dům se sklepem a vetší půdou, který vyžaduje dokončení interiéru a rekonstrukci, se nachází v krásné a klidné lokalitě. Zahrada o rozloze 1381 m2 a zastavěná plocha domu 184 m2 slibují komfortní bydlení. K domu patří velká terasa, která poskytuje ideální prostor pro relaxaci. Pozemek je oživen malým potůčkem, což přidává na idylickém charakteru místa. Adresa Hlavní 309, Kostomlaty pod Milešovkou, je domovem s výbornými sousedy a přátelskou atmosférou. Tento dům bude vyklizen okolo 15.3.2024 a bude pak možné udělat fota i z interiéru domu. Pod terasou je také prostor na garáž. Způsob vytápění domu -centrální domovní kotel na tuhá paliva, kanalizační přípojka- pumpa, vodovodní přípojka- s vodovodem, plynová přípojka -plyn z domovního zásobníku. Tento dům v Kostomlatech pod Milešovkou nabízí nejen potenciál pro krásné bydlení, ale i bohaté možnosti pro trávení volného času v nádherném okolí. Ať už máte rádi přírodu, historii, nebo jen hledáte klidné a přátelské místo pro život, tato lokalita vám nabídne vše. Průkaz energetické náročnosti: G, skupina energetické náročnosti budovy může být změněna po přepracování průkazu. Financování Vám zajistí náš finanční specialista. Neváhejte mě kdykoli kontaktovat pro více informací či prohlídku, rád Vám tento rodinný dům představím osobně.

Zajímavosti v okolí:
Okolí domu nabízí řadu zajímavostí a aktivit pro volný čas a rekreaci. Kostomlaty pod Milešovkou jsou obklopeny nádhernou přírodou Českého středohoří, které láká k procházkám a výletům. V blízkosti se nachází:
Milešovka - Nejvyšší hora Českého středohoří, která je oblíbeným cílem turistů pro její panoramatické výhledy.
Hrad Házmburk - Ruiny středověkého hradu, které jsou viditelné z velké části Českého středohoří a přitahují milovníky historie.
Přírodní rezervace - V okolí se nachází několik chráněných oblastí, které nabízejí krásné procházky v přírodě a pozorování místní flóry a fauny.
Vinné sklepy - Region je známý pěstováním vína, a proto zde můžete navštívit místní vinné sklepy a ochutnat produkci místních vinařů.
Kromě přírodních krás a historických památek je v okolí možné najít také kvalitní restaurace a hospůdky, které nabízejí místní speciality. Pro rodiny s dětmi jsou v okolí dostupné různé zábavní a sportovní aktivity, což z této lokality dělá ideální místo pro život.

Parametry nabídky

Lokalita
OkresTeplice
ObecKostomlaty pod Milešovkou
UliceHlavní
č. domovní / č. orientačníSkryto
Informace o nabídce
Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky21295
Datum aktualizace20.05.2024
K dispozici od12.02.2024
Poloha objektuřadový
Druh objektuSmíšená
Umístění objektuKlidná část obce
Dispozice5 a více pokojů
VybavenoNe
Zastavěná plocha m2184
Užitná plocha m2200
Plocha parcely m2184
Počet parkovišť
Počet garáží
Rok kolaudace1980
Datum nastěhování12.02.2024
Počet podlaží objektu2
Číslo podlaží v domě
Popis domu
KategorieDomy
Druh domuRodinný dům
Typ domuPatrový
Stav domuPřed rekonstrukcí
OdpadSeptik, jímka
Průkaz energetické náročnosti budovy
TřídaG - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška264/2020 Sb.
Nabídka se nachází na ulici Hlavní. Pro upřesnění adresy kontaktujte makléře.

Potřebujete poradit? Máte zájem o prohlídku?

Kontaktujte přímo makléře

Kontaktní formulář

*
*
*
email: