Nabízíme Vám ke koupi špičkový Wellness Hotel Javorník

Nabízíme Vám ke koupi špičkový Wellness Hotel Javorník

Popis nabídky

Nabízíme k prodeji exkluzivní investiční příležitost v obci Lazy pod Makytou, okres Púchov, na území CHKO Kysuce v srdci pohoří Javorníky. Najdete jej v přírodní rezervaci Čertov nedaleko obce Lazy pod Makytou, jen pár kilometrů od hranic s Českou republikou. Během chvilky dojdete k vlekům lyžařského areálu, v létě si užijete pěší i cyklistické výlety po okolních kopcích. Tato nemovitost, nacházející se výhodné poloze, je ideální pro ty, kteří hledají zajímavou a perspektivní investici. Jedná se o prostorný patrový hotel s cihlovou konstrukcí a velmi dobrým stavem. Ideální popis na stránkách hotelu:

wellness-hotel-javornik.hotel.cz/

Tento impozantní objekt se rozprostírá na zastavěné ploše 520m² a nabízí užitnou plochu 830m². S celkovou plochou parcely 2613m² je zajištěna dostatečná prostorová flexibilita a možnost dalšího rozvoje. Vybavení nemovitosti je již součástí prodeje, což představuje další výhodu pro potenciální investory.

Díky své strategické poloze a okolní infrastruktuře je tento hotel atraktivní pro pronájem jak turistům, tak i místním obyvatelům. Okolí nabízí bohaté možnosti pro vyžití a turistické aktivity, což může přilákat další zájemce o ubytování. S dvěma podlažími je zajištěna dostatečná kapacita pro hosty a možnost vytvoření různých typů ubytování.

Investoři budou jistě ocenit potenciál této nemovitosti, který je spojen s možností vysokého výnosu a návratnosti investice. S výhledem na budoucí rozvoj turistického ruchu v těchto oblastech je tato nemovitost skvělou investiční příležitostí s dlouhodobým perspektivním výhledem.

V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat. Těšíme se na vaši spolupráci a možnost představit vám tuto atraktivní investici.

Parametry nabídky

Lokalita
OkresVsetín
ObecSkryto
UliceSkryto
č. domovní / č. orientačníSkryto
Informace o nabídce
Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky18840
Datum aktualizace02.04.2024
Druh objektuCihlová
VybavenoAno
Zastavěná plocha m2520
Užitná plocha m2830
Plocha parcely m22613
Počet podlaží objektu2
Popis objektu
Typ domuPatrový
Typ zařízeníHotel
Stav objektuVelmi dobrý
Průkaz energetické náročnosti budovy
TřídaG - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška264/2020 Sb.
Nabídka se nachází v okrese Vsetín. Pro upřesnění adresy kontaktujte makléře.

Potřebujete poradit? Máte zájem o prohlídku?

Kontaktujte přímo makléře

Kontaktní formulář

*
*
*
phone: fullname: