Jedinečná příležitost koupě prostorného družstevnho bytu po renovaci, se zachovanými původními prvky v samém srdci Prahy, v Gorazdově ulici, přímo sousedícího s Tančícím domem a pár metrů od pražské Náplavky.
Dispozice bytových prostor 138m2 tvoří v současné době 5 pokojů, 2 toalety a 2 koupelny. Velikost a unikátní poloha nabízeného bytu umožňuje flexibilní využití prostor k vybudování luxusního apartmánu pro rezidenční bydlení a dále možnost investičního využití k pronájmům, vzhledem k silné poptávce ze strany zahraniční klientely po krátkodobých pronájmech airbnb v této lokalitě.
Byt se nachází ve 3. nadzemním podlaží částečně zrekonstruovaného secesního domu s výtahem.
První část bytu tvoří prostorný obývací pokoj s kuchyňskou linkou rozdělený na obývací a jídelní prostor, ze kterého lze vstoupit do dalších dvou samostatných pokojů s výhledem do ulice. Dále je zde koupelna s rohovou vanou, pisoárem a nádhernými původními kachlovými kamny a samostatná toaleta. Ve druhé části bytové jednotky jsou dva samostatné pokoje, jeden menší a druhý atypicky řešený do "L" se samostatnou koupelnou se sprchovým koutem a toaletou.
Při renovaci byly zachovány původní detaily v podobě kachlových kamen, vysokých štukovaných stropů, původních špaletových oken. Proběhla výměna elektrických rozvodů, vody a odpadů. Vybavení bytu dále zahrnuje bezpečnostní elektronické zabezpečení a vytápění teplovzdušným topením na 380V s ventilací a rekuperací, což výrazně snižuje náklady na bydlení.
Nesplacená anuita činí 3.500.000,-Kč a její měsíční splátky jsou 18.000,-Kč/měsíc.
Výborná lokalita v samém centru, na rozmezí Prahy 1 a Prahy 2, jen pár kroků od Náplavky, Mánesu, či Národního divadla. Přímo na konci ulice se nachází zastávka metra "B" Karlovo námětí s bezbariérovým vstupem. Zastávka tramvaje přímo před domem s rychlou dostupností na metro "B" Anděl, taktéž autobusová zastávka s přímým spojem na letiště.