Prodej hotelu spolu s pozemky v těsné blízkosti města Svitavy, hotel Svitavy

Prodej hotelu spolu s pozemky v těsné blízkosti města Svitavy, hotel Svitavy

Popis nabídky

Prodej hotelu se zázemím a pozemky. Hotel Schindlerův Háj byl se nachází v těsné blízkosti Svitav obklopen převážně lesními pozemky. Předmětem prodeje je soubor pozemků včetně stavby hotelu se zázemím. Hotel, postavený v roce 1998, disponuje 54 lůžky ve 27 pokojích. Stylem odpovídá konci devadesátých let. Hotel byl nějakou dobu mimo provoz, v současnosti probíhá nutná údržba, přičemž se v nejbližší době plánuje spuštění provozu. Dále disponuje restauračním zařízením v podobě restaurace, salonku a vinárny v suterénu, kde se nachází i sauna. Vybavená kuchyně je v nerezu. K hotelu přináleží parkoviště a tenisové kurty.
Celková výměra všech pozemků vč. zast. ploch je 155 728 m2, z čehož je ostatní plocha 16 483 m2, lesní pozemky 120 708 m2, trvalý travní porost 17 543 m2.
V rámci ÚP jde především o plochy lesní, plochy přírodní a nakonec plochy komerčního zařízení malé a stř. velikosti. Poslední zmiňované je v těsné blískosti stavby a je zde možnost rozšíření v rámci zázemí hotelu (fitnes, wellnes apod.) Lesní pozemky jsou v kategoriích do 20 let, 30-40 let a 70-80 let. Celý soubor se nachází v podstatě v téměř rovinatém terénu. Hotel může být po rozšíření zázemí zaměřený na wellnes pobyty, svatby, oslavy ale i na zájemce o honitbu. Může ale oslovit i investory se zaměřením na komuntní seniorské domy .V rámci celého areálu jsou obslužné komunikace ve velmi dobrém stavu. K hotelu vede cyklostezka.

Parametry nabídky

Lokalita
ObecSvitavy
UlicePražská
č. domovní / č. orientačnískryto
Informace o nabídce
Číslo zakázky15509
Datum aktualizace16.04.2021
Druh objektuCihlová
VybavenoAno
Zastavěná plocha m22000
Užitná plocha m2900
Plocha parcely m2150000
Počet podlaží objektu3
StavbaOstatní
Rok kolaudace1999
Popis objektu
Typ domuPřízemní
Typ zařízeníHotel
Stav objektuVelmi dobrý
Průkaz energetické náročnosti budovy
TřídaG - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška264/2020 Sb.
Nabídka se nachází na ulici Pražská. Pro upřesnění adresy kontaktujte makléře.

Potřebujete poradit? Máte zájem o prohlídku?

Kontaktujte přímo makléře

Kontaktní formulář

*
*
*
phone: lname: