Prodej komerční nemovitosti v Třinci

Prodej komerční nemovitosti v Třinci

Popis nabídky

Ve výhradním zastoupení majitele vám nabízíme k prodeji lukrativní nemovitost v centru města Třinec, Nemovitost se skládá ze tří nadzemních podlaží, jednoho podzemního podlaží a zahrady. Dům je komerčně plně využitý a lze ho prodat i se stávajícími nájemníky. V 1. NP se nachází komerční prostory 72 m2, kde je od roku 1991 provozovna kadeřnictví. V podzemním podlaží se nachází čtyři velké zděné, dlážděné sklepy o celkové výměře 72 m2. Ve sklepě je ústřední topení a samostatná toaleta. V dalších patrech nad sebou jsou tři samostatné bytové jednotky 2+1, 72 m2, které jsou pronajímány k bydlení. Každý byt má svůj vlastní plynový kotel, plynoměr, elektroměr a vodoměr. Byty ve 2. NP a 3. NP mají velký balkón. Okrasná zahrada cca 100 m2 s pergolou slouží k příjemné relaxaci.
V roce 2013 proběhla kompletní rekonstrukce zádní části domu . Byla provedena sanace zdiva (dům byl z celé zadní části domu odkopán až pod základy a udělány větrací otvory). V roce 2015 udělaná komplet nová střecha – střecha se celá zateplila, částečně se vyměnily trámy za nové, komplet nové desky, lepenka Dek r13, podkladní pás Glastek, vrchní pás elastek. V roce 2017 byla ve společných prostorách (chodba) udělána nová omítka.
V místnostech v PP – 4 sklepy. V roce 2012 byly udělány nové rozvody vody, plynu, elektřiny, nově vybudovaná toaleta, obklady, dlažba. V jenom sklepě se nachází ústřední topení.
V místnostech v 1. NP – Ve všech místnostech jsou omítky, podlahy jsou betonové, jako krytina je zde použité linoleum. Kotel plynový s průtokovým ohřevem teplé vody, komín vyvložkován. V roce 2014 byly udělány nové rozvody vody, plynu, elektřiny, nové výlohy, nové ústřední topení, nové omítky, obklady a podlaha. Jednotka je užívána jako komerční prostor – kadeřnictví.
V 1. bytové jednotce v 2. NP – v kuchyni a obývacím pokoji a ložnici jsou nové omítky a plovoucí podlahy. V koupelně a WC jsou na stěnách obklady a na podlaze dlažba. V chodbě, spíži a šatně jsou nové omítky a na podlaze dlažba. V roce 2014 kompletní rekonstrukce bytu – nové rozvody vody, plynu, elektřiny, nové ústřední topení, kondenzační kotel, nově vyvložkován komín. Celý byt je natažený v perlince, nová koupelna, toaleta, nové plovoucí podlahy, dlažba. Jednotka je užívána jako byt.
V 2. bytové jednotce v 3. NP – v kuchyni, obývacím pokoji, ložnici a chodbě jsou nové omítky a plovoucí podlahy. V koupelně a WC jsou na stěnách obklady,
a na podlaze dlažba. Ve spíži je omítka, na podlaze dlažba. Rekonstrukce v roce 2016 – nové ústřední topení, kondenzační kotel, nově vyvložkován komín. Jednotka je užívána jako byt.
V 3. bytové jednotce v 4. NP – v kuchyni a obývacím pokoji a ložnici jsou omítky a plovoucí podlahy. V koupelně a WC jsou na stěnách obklady a na podlaze dlažba. V chodbě jsou omítky a na podlaze dlažba. Ústřední topení, kotel plynový s průtokovým ohřevem teplé vody, komín vyvložkován. Jednotka je užívána jako byt.
Průkaz PENB k předmětné nemovitosti je v současnosti zpracováván.

Parametry nabídky

Lokalita
OkresFrýdek-Místek
ObecTřinec
Uliceskryto
č. domovní / č. orientačnískryto
Informace o nabídce
Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky12424
Datum aktualizace29.04.2022
Druh objektuCihlová
Umístění objektuCentrum obce
Zastavěná plocha m2197
Užitná plocha m2375
Plocha parcely m2100
Počet podlaží objektu4
Počet míst k parkování4
StavbaRodinný dům
Počet bytů3
Popis objektu
Účel budovyJiný
Typ domuPatrový
Stav objektuVelmi dobrý
Celková plocha m2297
OdpadKanalizace
PlynPlynovod
Průkaz energetické náročnosti budovy
TřídaG - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška148/2007 Sb.
Nabídka se nachází v obci Třinec. Pro upřesnění adresy kontaktujte makléře.

Potřebujete poradit? Máte zájem o prohlídku?

Kontaktujte přímo makléře

Kontaktní formulář

*
*
*
email: fname: phone: