Prodej komerčních prostor ve Vraňanech, komerční prostory Vraňany. Cena k jednání.

Prodej komerčních prostor ve Vraňanech, komerční prostory Vraňany. Cena k jednání.

Popis nabídky

Cena k jednání. Přímý majitel prodá výnosový objekt s možností přestavby na 20 ubytovacích jednotek, využívání jako ubytovna, atd.

Na začátku roku 2020 budova změnila majitele. Nemovitost jsme nechali vyklidit a začali po částech pronajímat – pronájem stále probíhá a postupně se nemovitost zaplňuje. V případě koupě bude poskytnuta administrativní a technická podpora na 3 měsíce, nebo je možné uzavřít smlouvu o správě (zajištění chodu nemovitosti, správa nájmů, hledání nových nájemníků a uzavírání nových smluv), abyste měli investici bez starostí.

Čistá podlahová plocha je ca. 1.436 m2. Aktuální výnosnost činí přes 1 034 000 Kč ročně, tedy přes 5 % p.a., a to přitom skoro polovina objektu ještě čeká na své nájemníky!

Prodej probíhá z důvodu restrukturalizace prostředků za účelem soustředit se na nové větší projekty.

Do budoucna skýtá nemovitost potenciál pro přestavbu například na 20 ubytovacích jednotek o průměrné velikosti 60 m2. Obec je ale i nakloněna změně územního plánu a pak by bylo možné objekt třeba v průběhu rekonstrukce již přímo určit na byty nebo následně rekolaudovat.

Před 10 lety prošla budova významnou rekonstrukcí, byla zateplena atd. Nyní je budova kolaudována jako byty, ubytovna, kanceláře, skladové a technické prostory.

Objekt je částečně rekonstruován a pronajat, celkově je v dobrém stavu. Jedná se o atraktivní investici s širokou možností využití.

Velikost stavební parcely je 852 m2, zahrada okolo dalších 1011 m2 – vhodné na parkování, nádvoří a zahradu.

Obec Vraňany, známá zejména svou jahodovou farmou, se nachází ca. 10 minut autem na okraj Prahy díky skvělému napojení na dálnici. Z obce jezdí přímý osobní vlak do Prahy na Masarykovo nádraží.

Objekt je vytápěn 3 plynovými kotli, teplá voda buď bojlerem nebo napojena na kotel (lze střídat dle spuštění kotle), záložní elektrokotel, hlavní jistič 80 A, v technických prostorech standardně 400 V, parkovací stání v areálu pro ca. 20 aut, pro dalších ca. 10 aut na obecním pozemku před domem.

Nemovitost je pojištěna na živelní a další rizika na její reprodukční hodnotu: 30.000.000 Kč.

PENB třídy C.

Parametry nabídky

Lokalita
OkresMělník
ObecVraňany
Uliceskryto
č. domovní / č. orientační7
Informace o nabídce
Číslo zakázky16696
Datum aktualizace04.05.2021
Druh objektuSkeletová
VybavenoNe
Zastavěná plocha m2852
Plocha parcely m21863
Plocha užitná m21436
Počet podlaží objektu2
Počet míst k parkování30
StavbaOstatní
Počet bytů1
Popis prostoru
Typ domuPatrový
Druh prostorKanceláře
Stav prostoruVelmi dobrý
Průkaz energetické náročnosti budovy
TřídaC - Úsporná
Vyhláška78/2013 Sb.

Potřebujete poradit? Máte zájem o prohlídku?

Kontaktujte přímo makléře

Kontaktní formulář

*
*
*
phone: