Prodej, pozemek se stavebním povolením 1510 m2, Horní Dubňany, okr. Znojmo

Prodej, pozemek se stavebním povolením 1510 m2, Horní Dubňany, okr. Znojmo
cena u makléře Výrazná sleva. Info o ceně u RK. Ukázat na mapě Kontaktovat makléře

Popis nabídky

Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se majitelem pozemku připravenému k výstavbě rodinného domu. Vstupte s námi do světa možností! Váš sen o vlastním domě se může stát realitou právě zde. Tedy, přesněji řečeno, v obci Horní Dubňany v okrese Znojmo.

Tento pozemek pro bydlení se rozkládá na úctyhodných 1 510 m² v okrajové části obce. Šířka parcely činí v uliční šíři 30 metrů, délka pozemku je 50 m. Přední část pozemku u komunikace je orientována východním směrem, zadní část parcely západním směrem. Parcela je koncová a dále již nelze stavět. Toto je prostor, ve kterém můžete rozpínat své sny a plány. Výhoda je, že nemusíte řešit komplikované vodovodní a kanalizační problémy, protože ty jsou již vyřešeny. Stačí si přivést pohodlí na dosah ruky! Dálkový vodovod a plynovod jsou tu pro vás připravené a elektřina je samozřejmostí ve standardním napětí 230 V i 380 V. Veškerá infrastruktura se nachází u pozemku - viz foto. Příjezd na pozemek je z obecní asfaltové komunikace.

Součástí prodeje je vydané stavební povolení a projektová dokumentace na stavbu rodinného domu.

Ale to není všechno! Obec z občanské vybavenosti nabízí obecní úřad, knihovnu, nechybí ani restaurace a obchody se smíšeným zbožím, dětské hřiště. Navíc, kousek od vašeho budoucího domova je dokonce víceúčelový objekt pro sport, takže se zde rozhodně nebude nudit!

Malebná vesnička Horní Dubňany se nachází na Znojemsku v mikroregionu Moravskokrumlovsko. Spojení s okolními lokalitami zajišťuje autobusová doprava. Do Ivančic je to zhruba 18 km, do Znojma 34 km.

Cena je včetně provize a právních služeb. V případě zájmu Vám pozemek rádi ukážeme, zodpovíme veškeré vaše doplňující otázky a pomůžeme zajistit výhodné financování naším smluvním partnerem. Výrazná sleva. Info o ceně u RK.

Takže co říkáte? Je tohle místo, které jste vždy hledali? Pokud ano, neváhejte a spojte se s námi! Jsme tu pro vás, abychom vám pomohli dosáhnout vašich snů o vlastním domově. Přijďte a objevte svět možností, který vás čeká!

Uvedené obrázky jsou vizualizace projektu na pozemek a možností vnitřních úprav budoucí stavby.

Parametry nabídky

Lokalita
OkresZnojmo
ObecHorní Dubňany
Informace o nabídce
Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky20564
Datum aktualizaceVčera
Umístění objektuOkraj obce
ElektřinaElektro - 230 V, Elektro - 380 V
Inženýrské sítěVodovod, kanalizace, plyn, elektřina
Popis pozemku
KategoriePozemky
Druh pozemkuPro bydlení
Celková plocha m21510
VodaVoda - dálkový vodovod
OdpadKanalizace
PlynPlynovod
Průkaz energetické náročnosti budovy
Vyhláška264/2020 Sb.
Nabídka se nachází v obci Horní Dubňany. Pro upřesnění adresy kontaktujte makléře.

Potřebujete poradit? Máte zájem o prohlídku?

Kontaktujte přímo makléře

Kontaktní formulář

*
*
*
lname: email: