Prodej pozemku, 3809m2, Pravy

Prodej pozemku, 3809m2, Pravy
7 900 000 včetně odměny RK Ukázat na mapě Kontaktovat makléře

Popis nabídky

Nabidka platí do 1.9.2022. Po tomto datu majitel pozemky již prodávat nebude.

Dobrý den,
nabízím Vám k prodeji stavební pozemky v centru obce Pravy (7 km od Lázní Bohdaneč).

Pozemky v původní zástavbě o celkové velikosti 3.809 m2 jsou územním plánem určeny k výstavbě SV (smíšené obytné – venkovské). Elektřina, obecní vodovod, kanalizace jsou fyzicky na pozemku a na hranici pozemku je i plynová přípojka. Pozemky jsou přístupné po obecní asfaltové komunikaci. Nespornou výhodou je jejich umístění v klidné části obce, mimo veřejné komunikace.

Nachází se zde 2 stavby zaevidované v katastru nemovitostí. První je aktuálně zapsaná jako garáž, ale jedná se původní částečně odbouraný cihlový rodinný dům s klenbovými stropy (přibližné rozměry 7 x 15 m), z kterého bylo odstraněno číslo popisné. Důvodem odstranění byla plánovaná výstavba nového RD o 2 bytových jednotkách o celkové ploše 200 m2, který částečně zasahoval do původní stavby RD. Na tuto stavbu bylo vydáno stavební povolení v roce 2013, ale stavba nebyla nikdy započata. Kompletní výkresová dokumentace je k dispozici při prohlídce. Druhá vedlejší stavba (stodola), je ze smíšeného zdiva (cihla, kámen) a má přibližné rozměry 9 x 15 m.

V původním RD byla zřízena bytová jednotka 2+kk s příslušenstvím, která by případně po dobu výstavby mohla sloužit jako dočasné zázemí a po dokončení stavby jako dílna, nebo kancelář.

Veškerá občanská vybavenost je v 3 km vzdálené střediskové obci Rohovládova Bělá (autobusové spojení na všechny směry, škola, školka, zdravotní středisko, lékárna, obchody, restaurace, pošta), nebo 2 km vzdálených Dobřenicích. Autobusové spojení a dálniční nájezd na D11 (sjezd Dobřenice 1 km) nabízí rychlou dopravní obslužnost do Hradce Králové (20 km), Pardubic (18 km) a Prahy (81 km).

Vzhledem ke všem těmto skutečnostem se jedná o perspektivní investiční záležitost.

Realitní makléř
Martin Socha

Parametry nabídky

Lokalita
OkresPardubice
ObecPravy
Informace o nabídce
Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky13166
Datum aktualizace08.07.2022
Umístění objektuCentrum obce
Inženýrské sítěVodovod, kanalizace, plyn, elektřina
StavbaOstatní
Počet bytů1
Popis pozemku
KategoriePozemky
Druh pozemkuPro bydlení
Celková plocha m23809
OdpadKanalizace
Průkaz energetické náročnosti budovy
TřídaG - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška148/2007 Sb.
Nabídka se nachází v obci Pravy. Pro upřesnění adresy kontaktujte makléře.

Potřebujete poradit? Máte zájem o prohlídku?

Kontaktujte přímo makléře

Kontaktní formulář

*
*
*
email: fullname: