Prodej rodinného domu 184 m², pozemek 1465 m², Živanice

Prodej rodinného domu 184 m², pozemek 1465 m², Živanice
6 500 000 cena info v RK Ukázat na mapě Kontaktovat makléře

Popis nabídky

Dobrý den,
nabízím k prodeji zděný rodinný dům s obytným přízemím, kde naleznete dvě bytové jednotky o celkové dispozici 4+KK a 2+KK. Další byt se může vybudovat z podkroví.

Původní dům je užívaný od r. 1924 a do dnešní podoby byl přestavěn v polovině 60. let, kdy byla provedena celkové rekonstrukce a modernizace RD včetně obytné vestavby do hospodářské dvorní části. Stavba domu je tradiční zděné konstrukce, půdorysu ve tvaru L, zastřešení sedlovou střechou s betonovou taškovou krytinou, dřevěný vázaný krov, stropy klenuté cihelné do I profilu a Hurdis, okna původní dřevěná, příprava TUV a vytápění řešeno ÚT s dvojicí plyn. kotlů se zásobníkem na vodu.

Dům je standardně vybaven a proveden, v dobrém udržovaném stavebně-technickém stavu po hlavní rekonstrukci v pol. 60. let, dvorní přístavba byla následně modernizována v 90. letech. Z poslední doby byla v r. 2002 provedená nová dlažba v koupelně předního bytu, 2012 vyměněn plyn. kotel dvorního bytu včetně úpravy rozvodů ÚT a výměny radiátorů, nové plast. vstupní dveře, 2017 nový plyn. kotel v přední části plus výměna instalace odpadů a vedení vody, dále byla v r. 2017 provedena oprava krovu, výměna střešní krytiny a klemp. kcí i nad hosp. částí, zateplení stropu nad přízemím hlavního RD.

Příslušenství a další stavby jsou vedlejší stavba skladu a dílny navaz. na dvorní část RD, stavba samostatné garáže se sklady a sklepem, zahradní úpravy, oplocení, zpevněné plochy, studna a přípojky IS. Přístup zajištěn z veřejné komunikace.

O lokalitě:
Stavba RD je situována v SV části obce, vpravo při hlavním silničním průtahu obce, po příjezdu od Lázní Bohdaneč. Vzdálenost do středu obce cca 300 m. Okolní zástavbu tvoří původní venkovské RD rozmístěné podél komunikace, na severním okraji obce novostavby RD s pozemky a v blízkosti severně za domem fotbalové hřiště se sokolovnou a dále provozní areál zem. družstva. Obec Živanice leží cca 3,0km JZ od Lázní Bohdaneč a cca 10 km SZ od Pardubic. V obci se nachází širší OV jako OÚ, ZŠ, MŠ, pošta, obchod, hostinec, firmy a živnosti, další služby v Lázních Bohdaneč a plná OV v Pardubicích. V obci je vybudována kompletní technická infrastruktura. Dopravní obslužnost zajišťuje řídce MHD z Pardubic a BUS.

Pokud tedy hledáte krásný dům, který vám nabízí solidní dispozici i prostor, kontaktujte mě prosím, domluvíme se na prohlídce.

Realitní makléř
Martin Socha

Parametry nabídky

Lokalita
OkresPardubice
ObecŽivanice
UliceSkryto
č. domovní / č. orientačníSkryto
Informace o nabídce
Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky14540
Datum aktualizace07.08.2022
Poloha objektuřadový
Druh objektuCihlová
Umístění objektuCentrum obce
Dispozice5 a více pokojů
VybavenoČástečně
Zastavěná plocha m2184
Užitná plocha m2184
Plocha parcely m21465
Počet podlaží objektu1
Popis domu
KategorieDomy a vily
Druh domuRodinný dům
Typ domuPřízemní
Stav domuVelmi dobrý
Průkaz energetické náročnosti budovy
TřídaG - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška148/2007 Sb.
Nabídka se nachází v části obce . Pro upřesnění adresy kontaktujte makléře.

Potřebujete poradit? Máte zájem o prohlídku?

Kontaktujte přímo makléře

Kontaktní formulář

*
*
*
phone: email: fullname: fname: