Prodej rodinného domu, Rožmberk nad Vltavou

Prodej rodinného domu, Rožmberk nad Vltavou

Popis nabídky

Prodej unikátní nemovitosti (stavebního pozemku) v Rožmberku nad Vltavou s platným stavebním povolením na dům.

Dům bude mít v přízemí čtyři garážová místa, část obytnou plus další dvě venkovní parkovací místa na vlastním pozemku přímo při zdi domu. Dále bude mít dům první patro s dvěma bytovými jednotkami s výhledy na Vltavu včetně jezu, most a centrum města s kostelem. Následovat bude podkroví s jednou velkou bytovou jednotkou s výhledy na Vltavu včetně jezu, most, centrum města s kostelem a na hrad Rožmberk.

To vše dle přiložené projektové dokumentace a za podmínek přiloženého stavebního povolení a jeho prodloužení. Vše viz. fotky.

Zastavěná plocha domu v přízemí 165m2, to vše na pozemku označeného jako pozemková parcela číslo 1253 o výměře 263m2. Dále k tomuto pozemku přiléhá zahrada 111m2 a to směrem k hradu Rožmberk, vhodná k vybudování letní terasy s unikátním výhledem na hrad a to na pozemku označeného jako pozemková parcela číslo 1185, vše nacházející se v katastrálním území Rožmberk nad Vltavou a obci Rožmberk nad Vltavou, zapsané na listu vlastnictví číslo 204 vedeném u Katastrálního úřadu pro Jihočeský kraj, Katastrální pracoviště Český Krumlov.

Pokud hledáte zcela ojedinělou možnost nákupu kvalitního stavebního pozemku s možností okamžité výstavby, kde je již vybudovaná i základová deska, dále s připojením na novou obecní kanalizaci, vodovod a elektrickou energii (vše do jednoho metru od zdi domu v obecní komunikaci, která bude navíc v blízké době rekonstruovaná do pěkné náplavky), nenechte si tuto výjimečnou příležitost utéci. Pohledy na snímcích hovoří za vše. (Stavební materiál na snímcích nemůže být použit a musí být novým vlastníkem odstraněn – stavět z něj již není možné).

Samozřejmě je možné postavit i jiný dům a to na základě takzvané „změny stavby před dokončením“. Tato varianta byla prodávajícím předjednána s dotčenými orgány a veškeré poznatky i kontakty na dotčené orgány mohou být novému vlastníku předány.

Cena 5.000 000,- je pevná. Prodávaná nemovitost se těší na nového vlastníka, který ocení její kvality a genius loci. Prodávající si váží možných finančních proti nabídek, na které by však nebylo reflektováno. Samozřejmostí je solidní a transparentní jednání prodávajícího, kdy může zajistit i veškerý právní servis osobně či přímo ve spolupráci s právním zástupcem kupujícího. Vzhledem k výjimečnosti prodávané nemovitost a v případě více zájemců si prodávající vyhrazuje právo přijetí nevyšší prodejní ceny. Prohlídky jsou možné kdykoli bez účasti prodávajícího, protože nemovitost je volně přístupná a najdete ji vedle domu na adrese Rožmberk nad Vltavou č.p.147.

Realitní makléř
Martin Socha

Parametry nabídky

Lokalita
OkresČeský Krumlov
ObecRožmberk nad Vltavou
UliceSkryto
č. domovní / č. orientačníSkryto
Informace o nabídce
Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky16819
Datum aktualizace20.02.2023
Poloha objektuSamostatný
Druh objektuCihlová
Umístění objektuCentrum obce
DispoziceAtypický
VybavenoNe
Zastavěná plocha m2165
Užitná plocha m2165
Plocha parcely m2374
StavbaOstatní
Rok kolaudace2007
Počet podlaží objektu1
Číslo podlaží v domě
Popis domu
KategorieDomy a vily
Druh domuRodinný dům
Typ domuPřízemní
Stav domuUrčený k demolici
Průkaz energetické náročnosti budovy
TřídaG - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška264/2020 Sb.
Nabídka se nachází v části obce . Pro upřesnění adresy kontaktujte makléře.

Potřebujete poradit? Máte zájem o prohlídku?

Kontaktujte přímo makléře

Kontaktní formulář

*
*
*
phone: fullname: email: lname: