Prodej stavebního pozemku 1683 m2, Karpentná

Prodej stavebního pozemku 1683 m2, Karpentná

Popis nabídky

Stavební pozemek leží v části Třinec-Karpentná, přímo pod horami - v místě neskutečného klidu a souladu s přírodou, a přesto s výbornou dostupností do centra města. Technicky se jedná o 1683 m2 velký pozemek (z většiny stavební) s napojením přímo na obecní komunikaci, na kterém již byly zřízeny přípojky elektřiny a obecního vodovodu. Plyn ani kanalizace v místě dostupné nejsou. Odpady řešeny vlastní ČOV.
Na pozemek byl architekty na míru navržen rodinný dům s obytným podkrovím s celkovou užitnou plochou 175 m2 a samostatnou garáží. Projekt RD včetně projektu ČOV, jsou také součástí nabídky. Stavební záměr byl stanoviskem úřadu označen za přípustný. Vše je kompletně zdokumentováno a veškeré podklady připraveny pro zahájení Vašeho stavebního řízení.
Zajistíme komplexní služby v oblasti financování nemovitosti. Zajistíme srovnání hypoték různých poskytovatelů. Máme individuální přístup, který hledá to nejvhodnější řešení pro klienta v závislosti na metodických a obchodních podmínkách jednotlivých bank. Máme možnost získat aktuálně nejvýhodnější úrok díky dlouhodobému působení na trhu. Zajistíme sjednání hypotéky od začátku až do konce, včetně komunikace s dalšími stranami (odhadce, advokát, katastrální úřad). Hlídáme všechny termíny = naše služby podpisem hypotéky nekončí! Máme připraveny benefity, které Vám ušetří spoustu peněz a času.

Parametry nabídky

Lokalita
OkresFrýdek-Místek
ObecTřinec
Informace o nabídce
Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky19333
Datum aktualizace29.08.2023
K dispozici od25.08.2023
Umístění objektuKlidná část obce
ElektřinaElektro - 230 V, Elektro - 400 V
Inženýrské sítěVodovod
StavbaOstatní
Datum nastěhování25.08.2023
Popis pozemku
KategoriePozemky
Druh pozemkuPro bydlení
Celková plocha m21683
Průkaz energetické náročnosti budovy
Vyhláška264/2020 Sb.
Nabídka se nachází v části obce . Pro upřesnění adresy kontaktujte makléře.

Potřebujete poradit? Máte zájem o prohlídku?

Kontaktujte přímo makléře

Kontaktní formulář

*
*
*
fname: phone: