Prodej stavebního pozemku 483m2, Lichnov okr. Bruntál

Prodej stavebního pozemku 483m2, Lichnov okr. Bruntál

Popis nabídky

Znáte ten pocit, kdy se vracíte z práce unavení, znaveni hlukem a ruchem města, a toužíte po klidu a pohodě vlastního domova? Představte si, že svůj den trávíte v nekonečném shonu, snažíte se balancovat mezi prací, rodinou a dalšími povinnostmi. Vaše současné bydlení je sice pohodlné, ale hluk městské dopravy a všudypřítomný stres vás vyčerpávají. Hledáte něco víc. Místo, kde byste mohli klidně žít a relaxovat. Místo, kde by vaše děti mohly hrát venku bez obav. Ale hledání takového místa může být náročné a zdlouhavé.

Představte si nyní, že se vracíte do domova, který je situován uprostřed nádherné přírody. Kde jediný zvuk, který slyšíte, je šumění listí a zpěv ptáků. Místo, kde můžete relaxovat na své zahradě, dívat se na západ slunce a vychutnávat si klidný venkovský život. Kde vaše děti mohou hrát venku v bezpečí a vy můžete žít bez stresu z městského života. Místo, kde máte dosah na všechny potřebné služby, ale zároveň si užíváte klid a soukromí.

Tento sen může být skutečností s nádherným stavebním pozemkem v obci Lichnov. Tento pozemek je ideální pro stavbu vašeho vysněného domu nebo chaty. Nabízí klidné a tiché prostředí, kde můžete relaxovat a užívat si pohodový venkovský život, a zároveň máte v dosahu veškerou potřebnou infrastrukturu. Navíc se nachází v blízkosti nádherné přírody, takže si můžete užívat pěkné procházky, cykloturistiku nebo rybaření. Tento pozemek vám umožní přechod od rušného městského života k klidnému a relaxačnímu životu na venkově. Neváhejte a přijďte si pozemek prohlédnout. Tato jedinečná příležitost může být tou, kterou hledáte.

Parametry nabídky

Lokalita
OkresBruntál
ObecLichnov
Informace o nabídce
Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky18209
Datum aktualizace24.08.2023
K dispozici od26.05.2023
Umístění objektuCentrum obce
VybavenoNe
Inženýrské sítěVodovod, plyn, elektřina
Datum nastěhování26.05.2023
Popis pozemku
KategoriePozemky
Druh pozemkuPro bydlení
Celková plocha m2483
Průkaz energetické náročnosti budovy
Vyhláška264/2020 Sb.
Nabídka se nachází na ulici . Pro upřesnění adresy kontaktujte makléře.

Potřebujete poradit? Máte zájem o prohlídku?

Kontaktujte přímo makléře

Kontaktní formulář

*
*
*
phone: