Prodej, stolárna 164 m2, Lanžhot.

Prodej, stolárna 164 m2, Lanžhot.
3 999 000 v případě platby v hotovosti, možnost slevy. Ukázat na mapě Kontaktovat makléře

Popis nabídky

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme ke koupi výrobní prostor, uprostřed velmi krásné a žádané lokality města Lanžhot. V současné době je prostor využíván jako stolárna, s možností odkoupení výrobního zařízení a strojů. Tento prostor je možné také využívat jako sklady, případně zde vybudovat prodejnu potravin, nebo smíšeného zboží. Nemovitost je napojena na vodovod, elektřinu a odpad. Velkou výhodou je, že parcela je vedena jako stavební, takže se nabízí možnost současnou stavbu odstranit, případně jen částečně a zachovat obvodové zdi, a vystavět zde rodinný dům.
Lanžhot je město v okrese Břeclav v Jihomoravském kraji, 7 km jihovýchodně od Břeclavi, na trojmezí Česka s Rakouskem a Slovenskem. Je nejjižněji položeným moravským městem. Žije zde 3608 obyvatel. Leží na říčce Kyjovce na okraji nivy řeky Moravy. Městem se stal 27. června 2001. Na jeho území se nachází dálniční a železniční přechod na Slovensko na trase Brno – Bratislava.
V případě zájmu vás rádi provedeme nezávaznou prohlídkou, zodpovíme veškeré vaše doplňující otázky, a zajistíme velmi výhodné financování s úrokovou sazbou 5,49%. Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a naše společnost je zprostředkovává, co by data informačního charakteru. RK uvádí, že průkaz energetické náročnosti budovy nebyl doposud majitelem předložen, resp. je ve stádiu zpracování. V souladu s právní úpravou proto RK uvádí energetickou třídu G.

Parametry nabídky

Lokalita
OkresBřeclav
ObecLanžhot
UliceLuční
č. domovní / č. orientačníSkryto
Informace o nabídce
Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky15008
Datum aktualizace13.09.2022
Druh objektuSmíšená
Umístění objektuCentrum obce
Zastavěná plocha m2164
Užitná plocha m2164
Plocha parcely m2164
Počet podlaží objektu1
Počet míst k parkování1
StavbaOstatní
Popis objektu
Účel budovyVýroba
Typ domuPřízemní
Stav objektuDobrý
Celková plocha m2164
Průkaz energetické náročnosti budovy
TřídaG - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška148/2007 Sb.
Nabídka se nachází na ulici Luční. Pro upřesnění adresy kontaktujte makléře.

Potřebujete poradit? Máte zájem o prohlídku?

Kontaktujte přímo makléře

Kontaktní formulář

*
*
*
fullname: email: