Prodej vícegeneračního domu a nebytových prostorů 467 m2 se zahradkou v Škvorci, Praha-Východ

Prodej vícegeneračního domu a nebytových prostorů 467 m2 se zahradkou v Škvorci, Praha-Východ

Popis nabídky

Exkluzivně nabízíme k prodeji rodinný dům v centru Městyse Škvorec, který stojí přímo naproti Škvoreckému zámku. V současné době se využívá jako penzion s restaurací.

Jedná se o velmi zajímavou historickou budovu z počátku 16. stol., která v tehdejší době patřila k souboru zámeckých budov a používala se jako draslovna. Její rekonstrukce proběhla v první pol. 20. stol., přičemž do současné podoby byl dům následně přetvořen v r. 2012.

V přízemí se nachází restaurace, bar, sál s krbem, místnost, která slouží jako dětský koutek či soukromý salónek, profesionálně vybavená kuchyně a kompletní sociální zařízení. Dále zde najdete byt se samostatnou kuchyní, koupelnou a patrem pro spaní, který je přístupný zevnitř salonku i skrz samostatný vchod z nádvoří. Z restaurace vede vstup na nádvoří, kde se nachází bar a zastřešená venkovní terasa s krbem, dále také dětské hřiště, sklad a garáž. Na nádvoří se vjíždí elektronicky ovládanými vraty. V areálu se nachází mimo jiné krásná vzrostlá jedle. Restaurace disponuje celkově 40 místy k sezeni + 10 místy v salonku + 20 místy na venkovní terase.

Celkem penzion nabízí 8 pokojů, z nichž 2 jsou dvoupokojové, a 1 samostatný byt. Z 5 pokojů je překrásný výhled na zámek, z ostatních do útulného nádvoří.

Konkrétně v 1. patře se nacházejí 4 pokoje, z nichž 2 jsou dvoupokojové a další 2 jednopokojové. V tomto patře se nachází ještě prádelna a technická místnost. Z 1. patra vede vstup na velkou střešní terasu s nádherným výhledem do okolí.

Ve 2. patře se nachází další 4 pokoje, přičemž všechny jsou jednopokojové, a sklad prádla. Veškeré pokoje v penzionu mají samozřejmě vlastní samostatné koupelny.

Jedná se o velice pěknou a náročně zrekonstruovanou stavbu, kde je vše promyšleno do posledního detailu, a to jak z estetické, tak z technické a funkční stránky. Základy domu pocházejí ze 16. stol., zdivo do prvního patra z pálené cihly ze 17. stol., ve druhém patře je pak pálená cihla z 19. stol. Nové jsou sítě, stoupačky i okna, která jsou dřevěná (špaletová), resp. ve 2. patře okna zn. Velux. Kompletně nová je také střecha. Vytápění zajišťuje vlastní plynový kotel + k dispozici výměník tepla z krbu.

V přízemí najdete zachovalé autentické prvky původní laboratoře, v níž se vyrábělo draslo a kosmetika pro zámecké potřeby.

Restaurace a bar jsou vedle hostů penzionu oblíbeným místem obyvatel ze Škvorce. Umístění nabízeného penzionu je velmi strategické i s ohledem na dostavbu dalšího úseku Pražského obchvatu (D0) a související výstavbu přeložky silnice i12.

Škvorec představuje populární místo pro návštěvy a turistiku nejen díky bohaté historii, malebnému kopcovitému okolí s mnoha turistickými trasami, ale i díky veřejně organizovaným akcím, které se konají na zámku. Existuje možnost domluvit spolupráci s majiteli Škvoreckého zámku na poskytování ubytování hostům při soukromých akcích.

V případě jakýchkoliv otázek nás neváhejte kontaktovat. Rádi se s Vámi potkáme na prohlídce.

Parametry nabídky

Lokalita
OkresPraha-východ
ObecŠkvorec
UliceTyršova
č. domovní / č. orientační153
Informace o nabídce
Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky153
Datum aktualizace03.03.2022
Poloha objektuRohový
Druh objektuCihlová
Umístění objektuCentrum obce
Dispozice5 a více pokojů
VybavenoAno
Zastavěná plocha m2416
Užitná plocha m2467
Plocha parcely m2416
Počet podlaží objektu3
Plocha balkónu m220
Počet balkónů1
Plocha parkoviště m220
Počet parkovišť1
ElektřinaElektro - 230 V
OstatníPlot, vlastnictví převod
StavbaRodinný dům
ZástavbaObytná
TelekomunikaceTelefon, Internet
SítěSatelit, kabelové rozvody
TopeníLokální plynové
DopravaVlak, dálnice, silnice, MHD, autobus
KomunikaceAsfaltová
Počet bytů9
Popis domu
KategorieDomy a vily
Druh domurodinný dům
Typ domuPřízemní
Stav domuVelmi dobrý
VodaVoda - dálkový vodovod
OdpadKanalizace
PlynPlynovod
Průkaz energetické náročnosti budovy
TřídaC - Úsporná
Vyhláška264/2020 Sb.

Potřebujete poradit? Máte zájem o prohlídku?

Kontaktujte přímo makléře

Kontaktní formulář

*
*
*
lname: fullname: email: phone: