Prodej zahrady Veselíčko

Prodej zahrady Veselíčko
cena u makléře Cena včetně provize RK a právního servisu. Ukázat na mapě Kontaktovat makléře

Popis nabídky

Nabízíme k prodeji zahradu v příjemném a klidném prostředí v místní části obce Veselíčko – Tupec. Celková výměra zahrady je 1049 m2 s rozměry cca 14,5x71 metrů. Pozemek je svažitý k jihovýchodu a tím přímo vybízí k využití jako zahrady, sadu nebo místa pro rodinnou rekreaci, relax a odpočinek. Spodní polovinu pozemku současný majitel upravil tak, že vznikly tři samostatné terasy, na které je možno umístit například mobilheim. Na spodní hranici pozemku je postaven základ plotu ze ztraceného bednění.
Přístup na pozemek je možný po zpevněné obecní komunikaci. V současné době na pozemku nejsou žádné sítě, elektřina je u sousedního pozemku a je požádáno o zřízení její přípojky. Podle současného znění územního plánu není na pozemku možné postavit stavbu pro trvalé bydlení. Je možné požádat o změnu UP a z tohoto pohledu je pozemek zajímavou investicí.
Z pozemku se nabízí krásné výhledy na Moravskou bránu a Hostýnské vrchy včetně jejich dvou dominant – Hostýna a Kelčského Javorníku. Veselíčko je v dobré dojezdové vzdálenosti nejen z Lipníka (6 km), Přerova (13 km), Hranic (17 km) ale i z Olomouce (26 km).

Parametry nabídky

Lokalita
OkresPřerov
ObecVeselíčko
Informace o nabídce
Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky16736
Datum aktualizace14.03.2023
Umístění objektuKlidná část obce
Inženýrské sítěVodovod, elektřina
StavbaOstatní
Popis pozemku
KategoriePozemky
Druh pozemkuZahrady
Celková plocha m21046
Průkaz energetické náročnosti budovy
Vyhláška264/2020 Sb.
Nabídka se nachází v části obce . Pro upřesnění adresy kontaktujte makléře.

Potřebujete poradit? Máte zájem o prohlídku?

Kontaktujte přímo makléře

Kontaktní formulář

*
*
*
fname: phone: