Pronájem domu, 795 m², Nasavrky

Pronájem domu, 795 m², Nasavrky

Popis nabídky

Dobrý den,
ve výhradním zastoupení Vám nabízím k pronájmu objekt bývalé školy cca z r. 1890, který sloužil jako krejčovská dílna a sklad s kancelářskými prostory v podkroví na adrese Náměstí 31, Nasavrky.

Objekt je nyní vyklizený a je možné jej pronajmout i po patrech. Využití - drobná výroba, kanceláře, e-shop, prodej potravin, ubytování......

Využití dle územního plánu: výroba a skladování - drobná a řemeslná výroba

V přízemí a v prvním patře se nachází dílny, sklady, šatný a sociální zázemí. V horním patře se nachází kanceláře, 2 pokoje s koupelnou a apartmán majitele.

Objekt je částečně podsklepen o dvou nadzemních podlažích plus podkroví s lodžií. V každém patře je hygienické zařízení. Podkroví je vybaveno kuchyňskou linkou a rovněž hyg. zázemím. Provozní objekt je tradiční zděné konstrukce s dřevěnými stropy a cihel. klenbami, střecha s vázaným krovem a bet. taškovou krytinou, centrální schodiště. Vytápění a přípravu TUV v podkroví zajišťuje plyn. kotel, spodní stavba je vytápěna pomocí lokálních topidel WAF.

Stavba je vdobrém a udržovaném stavebně-technickém stavu. Vroce 2008 byla provedena kompletní rekonstrukce střešní konstrukce a byla provedena nadstand. půdní vestavba kancelářských prostor. Podkrovní prostory jsou nové včetně veškerých rozvodů a instalací, ÚT, nové SDK podhledy, plovoucí podlahy, obložkové zárubně s dveřmi, deskové radiátory. Dále byla částečně opravena fasáda domu a modernizace hyg. zařízení spodní stavby. V roce 2010 byla vyměněna původní okna za plastová. Spodní stavba je udržována v převážně původním stavu odpovídajícímu účelu užívání.

Příjezd realizován z veřejné přístupové komunikace s možností parkování na vlastním pozemku i na poz. obce. Pozemek je napojen na veškeré IS. Nemovitost je v katastru evid. jako stavba pro výrobu a skladování, pam. zóna - budova, pozemek v památkové zóně, chráněná krajinná oblast - II.-IV.zóna.

Realitní makléř
Martin Socha

Parametry nabídky

Lokalita
OkresChrudim
ObecNasavrky
UliceNáměstí
č. domovní / č. orientačníSkryto
Informace o nabídce
Typ smlouvyPronájem
Číslo zakázky14120
Datum aktualizace22.06.2022
K dispozici od01.08.2022
Poloha objektuSamostatný
Druh objektuSmíšená
Umístění objektuCentrum obce
Dispozice5 a více pokojů
Zastavěná plocha m2365
Užitná plocha m2795
Plocha parcely m2581
Počet podlaží objektu3
StavbaOstatní
Datum nastěhování01.08.2022
Popis domu
KategorieDomy a vily
Druh domuRodinný dům
Typ domuPatrový
Stav domuDobrý
OdpadKanalizace
PlynPlynovod
Průkaz energetické náročnosti budovy
TřídaG - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška148/2007 Sb.
Nabídka se nachází na ulici Náměstí. Pro upřesnění adresy kontaktujte makléře.

Potřebujete poradit? Máte zájem o prohlídku?

Kontaktujte přímo makléře

Kontaktní formulář

*
*
*
phone: fname: lname: fullname: email: