Rajhrad, prodej stavebního pozemku 803 m2

Rajhrad, prodej stavebního pozemku 803 m2

Popis nabídky

Hledáte pozemek ke stavbě rodinného domu nebo domu spojeného s Vaším podnikáním nebo pozemek k výstavbě více rodinných domů za humny Brna? Jeden takový máme v nabídce. Nachází se v žádané, atraktivní lokalitě na ulici Stará Pošta ve městě Rajhrad vzdáleném 10 km od Brna.

Rovinatý, oplocený pozemek, ležící v okrajové části města má celkovou rozlohu 803 m2. Zastavěnou plochu a nádvoří tvoří 318 m2, zahradu pak 485 m2. Uliční šíře je cca 22 m, délka cca 37 m.

Na pozemku se nyní nachází rodinný dům 3+kk ke kompletní rekonstrukci, viz studie, nebo k demolici, o zastavěné ploše cca 95 m2. V okolí stojí rodinné domy a sklad s nerušivým provozem.

Dle platného územního plánu je pozemek označen SO, BYDLENÍ – SMÍŠENÉ OBYTNÉ, výšková regulace zástavby: max. 2NP + podkroví, intenzita využití pozemku max. 50%, v případě řadové zástavby max. 70%. S územním plánem se můžete podrobně seznámit na stránkách města Rajhrad – Územní plán Rajhradu.

Součástí pozemku je přípojka vody, elektřiny a plynu. Odpad sveden do jímky, kanalizace v blízkosti pozemku. Vjezd na pozemek ze státní komunikace.

Lokalita Rajhradu na okraji Brna nabízí příhodné napojení na dálnici D1, D2 a D52. Spojení s Brnem zajišťují časté autobusové i vlakové spoje. Ve městě je kompletní občanská vybavenost – školka, škola, malé obchůdky i obchodní centra, zdravotnické zařízení, sportovní hřiště, knihovna, kostel atd. Z nákupních možností lze zmínit například Hypermarket Tesco nebo nové obchodní centrum Billa. Zajít na dobré jídlo můžete do několika restaurací. Ve městě se pořádají různé sportovní, společenské a kulturní akce. Doporučuji prohlídku.

Parametry nabídky

Lokalita
OkresBrno-venkov
ObecRajhrad
Informace o nabídce
Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky18418
Datum aktualizace02.08.2023
Umístění objektuOkraj obce
Inženýrské sítěVodovod, plyn, elektřina
StavbaOstatní
Popis pozemku
KategoriePozemky
Druh pozemkuPro bydlení
Celková plocha m2803
Průkaz energetické náročnosti budovy
Vyhláška264/2020 Sb.
Nabídka se nachází v obci Rajhrad. Pro upřesnění adresy kontaktujte makléře.

Potřebujete poradit? Máte zájem o prohlídku?

Kontaktujte přímo makléře

Kontaktní formulář

*
*
*
fullname: email: fname: lname: