Rodinný dům FORTI – Mýto v Čechách

Rodinný dům FORTI – Mýto v Čechách

Popis nabídky

Nabízíme moderní dostupné bydlení v Mýtě u Rokycan. Město se nachází na exitu 50 dálnice D5 v dojezdové vzdálenosti 40 minut do Prahy a 25 minut do Plzně. Veškerá občanská vybavenost a další různé možnosti kulturního vyžití je zajištěno v centru Mýta nebo v Rokycanech. Výhodou pro rodiny s dětmi je, že přímo v obci se nachází nejen mateřská školka, ale i základní škola. Pozemek s plánovanou stavbou je součástí výstavby individuálních rodinných a bytových domů. Byla zde vybudována čistička odpadních vod. Pozemek je kompletně zasíťovaný - příjezdová komunikace, parkovací místo, voda, elektřina, plyn, kanalizace, dešťová kanalizace, zajištěno stavební povolení.

Výměra pozemku: 586 m2
Zastavěná plocha: 96,72 m2 (hlavní stavba)

Popis projektu
Dům s dispozicí 3+kk a výměrou 76 m2 podlahové plochy je prostorný a prakticky řešený bungalov s dostatkem odkládacích prostor, dispozičně využívajíc moderní trendy jako šatník u hlavní ložnice včetně menší koupelny. Pro stavbu je zvolen konstrukční systém Nidyon, který dosahuje velmi nízké energetické náročnosti. Ve standartním provedení je příprava pro instalaci FVE. Vytápění je řešeno tepelným čerpadlem s podlahovým vytápěním. Střecha sedlová, podlahy z vinylu, okna a dveře dodává společnost Vekra. Je možné doobjednat fotovoltaickou elektrárnu (FVE) s využitím dotací.

Financování výstavby
Pozemek: 2.362.750,- Kč (vč. DPH)
Nákup stavba: 4.179.000,- Kč (vč. 15% DPH)
Výsledná cena činí 6.541.750,- Kč (vč. DPH)

Ohledně dalších informací kontaktujte makléře nabídky. S financováním Vám v případě zájmu rádi pomůžeme a zajistíme.

Mýto, okolí a zajímavosti
Město Mýto se nachází v okrese Rokycany v Plzeňském kraji, v údolí Holoubkovského potoka asi dvanáct kilometrů severovýchodně od Rokycan. Osu města tvoří historická silnice II/605, ze severní strany město míjí dálnice D5, z jižní strany pak železniční trať 170. Nedaleko se nachází Dobřív se svým velmi známým vodním hamrem nebo město Zbiroh a jeho zámek.
První zmínky o Mýtě pochází z konce 13. století. O významu města v minulosti svědčí skutečnost, že znak slavného rodu Rožmberků byl městu propůjčen na začátku 2. poloviny 14. století při povýšení na městečko. V současné době žije v městě Mýtě včetně osady Kařízek 1 530 obyvatel. Město jako takové leží ve výhodné poloze podbrdské pahorkatiny a obklopují jej lesy a rybníky, které slouží k rekreaci. Zároveň se nachází na hlavním železničním a silničním tahu Praha – Plzeň s výhodným napojením na dálnici D5, což ocení hlavně pracující v Praze nebo v Plzni. Kromě toho je Mýto napojeno na systém integrované dopravy Plzeňska, což přispívá ke zlepšení autobusového spojení města se statutárním městem Plzeň a širším okolím a zvýšením kvality života místních obyvatel.
Při sjezdu z dálnice (EXIT 50) vznikla průmyslová zóna. Zároveň město podporuje výstavbu individuálních rodinných domů a bytových jednotek v bytových domech. Pro zlepšení životního prostředí byla dokončena čistička odpadních vod.

Parametry nabídky

Lokalita
OkresRokycany
ObecMýto
UliceSkryto
č. domovní / č. orientačníSkryto
Informace o nabídce
Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky14014
Datum aktualizace28.12.2022
Poloha objektuřadový
Druh objektuPanelová
Umístění objektuKlidná část obce
Dispozice3 pokoje
VybavenoNe
Zastavěná plocha m296.72
Užitná plocha m2586
Plocha parcely m2489
ZástavbaObytná
Počet podlaží objektu1
Číslo podlaží v domě
Popis domu
KategorieDomy
Druh domuRodinný dům
Typ domuPřízemní
Stav domuVelmi dobrý
Průkaz energetické náročnosti budovy
TřídaG - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška148/2007 Sb.
Nabídka se nachází v obci Mýto. Pro upřesnění adresy kontaktujte makléře.

Potřebujete poradit? Máte zájem o prohlídku?

Kontaktujte přímo makléře

Kontaktní formulář

*
*
*
lname: email: