Skvělá investice! Prosperující penzion v srdci Pálavy s restaurací, vinárnou a historickými sklepy

Skvělá investice! Prosperující  penzion v srdci Pálavy s restaurací, vinárnou a  historickými sklepy

Popis nabídky

POZOR! Skvělá investice. Tržní odhad 76,6mil. Ve výhradním zastoupení majitele nabízím k prodeji výborně zavedený penzion v srdci vinařské obce Dolní Dunajovice sousedící s dominantou pálavských vršků i neméně známých dunajovických kopců.Nabízíme k prodeji penzion situovaný na adrese Ulice Hlavní, v části obce Dolní Dunajovice, v obci Dolní Dunajovice, v okrese Břeclav. Tato nemovitost představuje skvělou investiční příležitost s vysokým potenciálem a zajištěnou návratností investice.
Jedná se o cihlový, patrový objekt, který disponuje jedním podlažím. Stav objektu je velmi dobrý, což zaručuje minimální nutnost investice do renovace a zároveň poskytuje výborný základ pro další rozvoj a využití.
Zastavěná plocha tohoto penzionu činí 1383m² a užitná plocha dosahuje impozantních 2080m². Tato rozloha nabízí dostatek prostoru pro rozšíření a vytvoření dalších komfortních ubytovacích kapacit na který je dokončený i projekt. Plocha parcely, na které nemovitost stojí, je 743m².

Jednou z hlavních výhod této nemovitosti je její vynikající poloha. Dolní Dunajovice je atraktivní destinací s rostoucím turistickým ruchem v srdci Pálavy. Okolí je obklopeno krásnou přírodou a nachází se zde mnoho turistických atraktivit jako jsou vinné sklepy, cyklostezky a přírodní parky. Tato poloha přináší výhodnou možnost pronájmu, jak pro turisty hledající klid a relaxaci, tak pro aktivnější klientelu.
Toto je ideální příležitost pro investory, kteří hledají stabilní a výnosnou investici v oblasti turistického ruchu. Vzhledem k potenciálu a výhodné poloze nemovitosti je zajištěná návratnost investice a dlouhodobý zisk.
Stávající majitel patří mezi uznávané vinaře, kromě penzionu zde potkáte rozsáhlé sklepy s historickou hodnotou spadající do 17.století i původními zrekonstruované taky.
Provozovatel není zatěžován náročnou údržbou zeleně, přestože je součástí dětské hřiště i venkovní posezení. Součástí objektu je i restaurace s kuchyní.
Vlastní stavba penzionu o dvou podlažích disponuje ubytovací kapacitou 24 lůžek v prvním a 19 lůžky v druhém nadzemním podlaží. Všech 1č pokojů je vybaveno sociálním zařízením a elektrickým vytápěním. Celková ubytovací kapacita je 55 míst (35 lůžek a 20 přistýlek). Nechybí úklidové místnosti a sklady lůžkovin. Penzion disponuje samostatným parkovištěm pro 15 aut přímo na pozemku.
Restaurace s kapacitou 40 míst doplňuje plně vybavená profesionální kuchyní, která je součástí v 1.patra restaurace - včetně výtahu pro jednoduchý výdej připravovaných jídel. Společenské události jsou realizovány v historických sklepech o velikosti více než 200m, průchozí a klenuté vinárně pro 66 osob.
Součástí pozemku je i samostatně stojící rodinný dům, který kromě bytu 4+kk.
Návštěvníkům je k dispozici venkovní posezení na západní straně penzionu, kterému dominuje stylová bazén. Letní grilovačky u bazénu, či degustace vína – to je pravá atmosféra Jižní Moravy.
V případě zájmu o prohlídku mě neváhejte kontaktovat.

Parametry nabídky

Lokalita
OkresBřeclav
ObecDolní Dunajovice
UliceHlavní
č. domovní / č. orientačníSkryto
Informace o nabídce
Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky17696
Datum aktualizace12.09.2023
K dispozici od24.04.2023
Druh objektuCihlová
VybavenoNe
Zastavěná plocha m21383
Užitná plocha m22080
Plocha parcely m2743
StavbaRodinný dům
Počet bytů1
Datum nastěhování24.04.2023
Počet podlaží objektu1
Popis objektu
Typ domuPatrový
Typ zařízeníPenzion
Stav objektuVelmi dobrý
Průkaz energetické náročnosti budovy
TřídaG - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška264/2020 Sb.
Nabídka se nachází na ulici Hlavní. Pro upřesnění adresy kontaktujte makléře.

Potřebujete poradit? Máte zájem o prohlídku?

Kontaktujte přímo makléře

Kontaktní formulář

*
*
*
lname: fname: email: