Stavební pozemek 387 m2 Tuchoměřice (Praha - západ) s projektem pro umístění stavby

Stavební pozemek 387 m2 Tuchoměřice (Praha - západ) s projektem pro umístění stavby

Popis nabídky

Hledáte pozemek na stavbu rodinného domu a v Praze jsou pozemky příliš drahé? Máme pro Vás nabídku stavebního pozemku o ploše 387 m2 v Tuchoměřicích (Praha - západ).
Na pozemek bylo vydáno Územní rozhodnutí o umístění stavby. K dispozici je Projekt pro umístění stavby na rodinný dům 2+kk o zastavěné ploše 48m2 se zastřešenou terasou o ploše 15m2 a dlážděné parkovací stání. V souladu se zmíněnými povoleními a projektem jsme pro Vás připravili návrh, jak může Váš dům vypadat. Dům má terasu situovanou jižním směrem s příjemným výhledem. Povolena je také výstavba oplocení, které není ve vizualizaci navrženo.
V platném územním plánu je v této lokalitě povolena výstavba domů o jednom podzemním podlaží a dvou nadzemních. Je tedy možné požádat o rozšíření stavebního povolení z 1 až na 3, a to při dodržení zastavěné plochy. Proces žádosti o rozšíření povelní na 2 nadzemní podlaží již byl zahájen a je v procesu.
Inženýrské sítě - voda, elektřina, plyn a kanalizace jsou v přilehlé komunikaci. Přípojky sítí jsou obsaženy v projektu, kromě plynu.
Pozemek je svažitý s výhledem na jih. Bylo vydáno Stavební povolení na stavbu opěrné stěny tak, aby bylo možné pozemek srovnat.
Zásadní výhodou nabízeného pozemku je jeho projektová připravenost. Pokud se rozhodnete k umístění mobilního domu, nové bydlení můžete mít během pár měsíců. K započetí stavby domu je třeba ještě doplnit stavební povolení.
V obci Tuchoměřice je veškerá základní občanská vybavenost (obchody, škola, školka, lékaři, sport, dětské hřiště…), díky umístění pozemku máte vše na dosah. K metru Bořislavka dojedete za 10 min autem nebo za 20 min busem.
Kontaktujte makléřku pro bližší informace.

Parametry nabídky

Lokalita
OkresPraha-západ
ObecTuchoměřice
Informace o nabídce
Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky14870
Datum aktualizace03.11.2022
Umístění objektuOkraj obce
Inženýrské sítěVodovod, kanalizace, plyn, elektřina
StavbaRodinný dům
Počet bytů2
Rok kolaudace2019
Popis pozemku
KategoriePozemky
Druh pozemkuPro bydlení
Celková plocha m2387
VodaVoda - dálkový vodovod
OdpadKanalizace
PlynIndividuální
Průkaz energetické náročnosti budovy
TřídaG - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška148/2007 Sb.
Nabídka se nachází v obci Tuchoměřice. Pro upřesnění adresy kontaktujte makléře.

Potřebujete poradit? Máte zájem o prohlídku?

Kontaktujte přímo makléře

Kontaktní formulář

*
*
*
phone: lname: