Teplice, Prodej Rekreačního domku se zahradou, U tří dubů.

Teplice, Prodej Rekreačního domku se zahradou, U tří dubů.

Popis nabídky

Ve výhradním zastoupení Vám nabízíme k prodeji krásný objekt (zahradní domek)k rekreaci v oblíbené lokalitě U tří dubů, Teplice. Nabízíme chatu s pozemkem o rozloze 329 m2. Chata stojí v zahrádkářské osadě. Zahrada je jak okrasná, ale také je tam u vchodu pozemek vhodný k pěstování ovoce, zeleniny.
Chata prošla rekonstrukcí, a tak se v případě nepříznivého počasí máte kde schovat. Veškerý čas budete trávit hlavně na zahradě u bazénu o průměru 3,66m s pískovou filtrací, který nabídne osvěžení, nebo naopak na slunci při hře s dětmi či odpočinku. Na zahradě je také velká švestka.
Chata má místnost, která slouží jako pokoj i kuchyňský kout s lednicí, mikrovlnkou atd. U domku je nepoužitá chemická toaleta a také krásná zastřešená terasa s kamínkovou dlažbou, stolem a židlemi. Na pozemek je rozvedena na 3 místech sezónní voda i elektřina s vlastními hodinami, která je přivedena i do chaty. Dále pak k tomu patří samostatný sklep a samostatně stojící dílna, která je plně vybavena ponkem, svěrákem, malým i velkým vyžínačem, sestřihávačem tújí, kolečkem, elektrickou sekačkou a sekačkou Hecht a mnoho dalšího. Chata má svod dešťové vody. Na chatě jsou nové 2x okenní mříže a 1x velké dveřní mříže, které stály 25000,-Kč. Chata je zapsána v katastru, okolní pozemek se pronajímá od města pouze za 200,-Kč na celý rok. Slušní a klidní sousedé, jeden celoročně bydlící. Dále v ceně zůstává nový plynový gril který stál 15000,-Kč. Zahrada je komplet vybavena.
Parkování je možné přímo v zahrádkářské kolonií u zahrady. Celá osada je oplocená a vjezd je přes bránu. Doporučuji prohlídku..

Parametry nabídky

Lokalita
ObecTeplice
UliceSkryto
č. domovní / č. orientačníSkryto
Informace o nabídce
Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky19029
Datum aktualizace12.02.2024
K dispozici od03.08.2023
Poloha objektuSamostatný
Druh objektuKamenná
Umístění objektuOkraj obce
Dispozice1 pokoj
VybavenoAno
Zastavěná plocha m235
Užitná plocha m235
Plocha parcely m2329
Počet teras1
Počet parkovišť1
Počet bazénů1
ElektřinaElektro - 230 V
OstatníPlot
StavbaOstatní
Počet sklepů1
Datum nastěhování03.08.2023
Počet podlaží objektu1
Popis objektu
Typ domuPřízemní
Stav objektuVelmi dobrý
Průkaz energetické náročnosti budovy
Vyhláška264/2020 Sb.
Nabídka se nachází v části obce . Pro upřesnění adresy kontaktujte makléře.

Potřebujete poradit? Máte zájem o prohlídku?

Kontaktujte přímo makléře

Kontaktní formulář

*
*
*
fname: email: phone: