Zprostředkujeme Vám prodej penzionu a občerstvení v Kuřivodech ( obec Ralsko)

Zprostředkujeme  Vám prodej   penzionu  a občerstvení  v Kuřivodech ( obec Ralsko)

Popis nabídky

Objekt prošel částečnou rekonstrukcí. Původní nemovitost byla rozdělena na restauraci s kuchyní, a rychlým občerstvením, doplněné dvěma venkovními terasami. V patře je 8 pokojů. Ty jsou koncepčně řešeny jako 5 pokojů (dvoulůžkové) vlastním sociálním zařízením, 3 pokoje (každý má 4 lůžka) se společným sociálním zařízením. Dále je v patře jeden správcovský byt 2+1 a další samostatný byt 1+1. V současné době je v patře celkem 34 lůžek.
Přízemí objektu prošlo rekonstrukcí. Z velkého společenského sálu a původní restaurace se salónkem bylo vybudováno celkem 9x třílůžkových pokojů se společným sociálním zařízením a oddychovou místností (klubovna) . Tento prostor v přízemí se rozšířil o ubytovací kapacitu pro pracovníky v nedalekých komerčních zónách . Vzhledem k poptávce po ubytovacím prostoru, došlo k zrušení velkého společenského sálu a vnitřní restaurace.
Součástí objektu je dále samostatný prodejní prostor, který byl vybudován jako prodejna rychlého občerstvení. Vzhledem k velké kumulaci turistů a cyklistů ( mimo zimní období), je možné pokračovat z provozem letní zahrádky ( až pro 50 osob). Vnitřní zázemí ( kuchyň), je dostatečná.
Objekt je v samotném centru obce, a křížení jako turistických a cyklostezek do okolí Ralska, Máchova jezera, atd. ), ale i na silničním tahu jak do Mladé Boleslavi, tak i Mnichova Hradiště.
Spodní část objektu je zděná. Patro je kombinací zděné a montované stavby. Topení zajišťuje kotel na tuhá paliva se zásobníkem. Možnost napojení na obecní výměník zajišťující teplo. Objekt je napojen na vodovod, ale je možné kombinovat s vlastním zdrojem vody.
Objekt je trvale dlouhodobě provozován jako ubytovací kapacita pro zaměstnance, s velmi výbornou ekonomikou , kterou lze rozšířit o služby rychlého občerstvení. Díky okolní přírodě a neomezenému vyplnění volnočasových aktivit ( cyklistika, turistika, koupání, výlety po okolí, houbaření, atd.), vřele doporučuji zájemcům o skloubení podnikání a rodinného života.

Parametry nabídky

Lokalita
OkresČeská Lípa
ObecRalsko
Uliceskryto
č. domovní / č. orientačnískryto
Informace o nabídce
Číslo zakázky9360
Datum aktualizace19.09.2021
Druh objektuSmíšená
VybavenoČástečně
Zastavěná plocha m2664
Užitná plocha m2664
Plocha parcely m2664
Počet podlaží objektu2
Počet balkónů
Počet teras
ElektřinaElektro - 230 V, Elektro - 380 V
TelekomunikaceTelefon, Internet
SítěSatelit, kabelová televize
Topeníústřední tuhá paliva
DopravaVlak, dálnice, silnice, autobus
KomunikaceAsfaltová
SchodyBetonové
Popis objektu
Typ domuPatrový
Typ zařízeníPenzion
Stav objektuDobrý
VodaVoda - zdroj pro celý objekt, Voda - dálkový vodovod, Voda - rozvod studené a teplé vody
OdpadKanalizace
PlynIndividuální
Průkaz energetické náročnosti budovy
TřídaG - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška264/2020 Sb.
Nabídka se nachází v části obce . Pro upřesnění adresy kontaktujte makléře.

Potřebujete poradit? Máte zájem o prohlídku?

Kontaktujte přímo makléře

Kontaktní formulář

*
*
*
fullname: