Investiční nemovitosti v Bulharsku: příležitost pro naše makléře i jejich klienty

REALITY PRORADOST a společnost Aparsia spojili své síly a pustili se do společného podniku na prodej investičních nemovitostí v Bulharsku. Iniciátory spolupráce v PRORADOSTi byli naši kolegové makléři Klára a Luboš, kteří popsali prvotní impulsy vedoucí k nastartování spolupráce.

Bezpečný nákup nemovitosti v zahraničí

Férové jednání a plný servis nás oslovil natolik, že jsme se osobně se společností Aparsia pustili do spolupráce a nabízíme toto i svým klientům. Nyní, po uzavření spolupráce, se tato možnost otevřela i všem makléřům z naší celostátní franšízové sítě REALITY PRORADOST.

Jak jsme se k nemovitostem v Bulharsku vlastně dostali?

Na jaře letošního roku jsme se díky kolegovi dozvěděli o společnosti Aparsia, která zprostředkovává možnost koupit si levně apartmán v Bulharsku. A navíc zajistí následný servis, takže se klient nemusí starat o legislativu a další záležitosti.

Oběma se nám tato myšlenka zalíbila. Nejdřív tak, že bychom osobně měli zájem si takovou nemovitost pořídit, protože jsme o tom uvažovali již dříve.

Po setkání se zástupcem Aparisie, který nám o celém projektu na schůzce řekl víc, jsme se rozhodli pro spolupráci. Chtěli jsme tuto možnost nabízet i svým klientům, protože v té době u nás bylo málo nemovitostí na prodej, nebo byly cenově nedostupné.

Obzor si zamilujete!

V dubnu jsme se do bulharského Obzoru (jedna z destinací, na kterou se Aparsia  zaměřuje) zaletěli podívat poprvé. Je to malé přímořské letovisko, které bylo v té době velice klidné a připravovalo se na nadcházející sezónu.

Zmapovali jsme si, že skýtá vše, co si člověk na svojí dovolené může přát, ochutnali jsme místní kuchyni, prohlédli si díky osobní asistenci Dominiky Donovalové zhruba dvacítku apartmánů v Obzoru a Byale. Celkově jsme z návštěvy byli nadšeni a rozhodli jsme se sem vrátit znovu v hlavní turistické sezóně.

Nemovitosti se prodávají raketovým tempem

Vrátili jsme se v červnu, kdy už se sezóna naplno rozbíhala. Městečko Obzor bylo plné lidí, všude stánky, otevřené restaurace, teplé moře a 8 km krásných a čistých pláží. Znovu jsme zde částečně pracovali a prohlédli si další apartmány. Zjistili jsme, že nabídka se velice rychle obměňuje, protože to, co bylo v nabídce v dubnu, bylo již prodané.

Také nás překvapilo, že ceny nemovitostí opravdu v čase rychle narůstají a to nás utvrdilo v tom, že právě teď je ta příležitost tuhle možnost využít, než bude pozdě.

Spolupráce přináší příležitost: našim makléřům i jejich klientům!

Začala se v nás rodit myšlenka nabídnout tuto možnost spolupráce i ostatním kolegům, makléřům z REALITY PRORADOST.

V létě jsme na jednom z neformálních setkání nadchli naše kolegy a to byl počátek spolupráce, která se zrodila teď na podzim.

Věříme, že se jim všem bude líbit stejně jako nám a že nám všem bude přínosem. Mnoho klientů v této době hledá zajímavé investiční příležitosti a tady ji mají "na zlatém podnosu"! 

Také vedení naší realitní sítě myšlenka zajištění zajímavých realitních leadů pro franšízanty - makléře zaujala natolik, že v nedávných dnech došlo k podpisu smlouvy o exkliuzivní spolupráci s výhodami pro všechny zúčastněné.

Moře a pláže, ale i hory a překrásná příroda

Na začátku letošního roku plánujeme cestu do Banska, což je druhé letovisko, na které se Aparsia prioritně zaměřuje.

Jsou tam sjezdovky, golfová hřiště a krásná horská příroda. Tím se nabízí možnost nakoupené nemovitosti využívat po celý rok, a tak je maximálně využít.

Koordinátoři projektu za PRORADOST

Luboš a Klára

*
*
*
phone: email: