Reference našich klientů

Dobrý den, ráda bych se s Vámi podělila o pozitivní zkušenost s realitní makléřkou jménem Anna Plagová, která pracuje pro realitní kancelář Reality pro radost. Anna mi pomohla s prodejem našeho domu a celý proces byl velmi profesionální a příjemný. Od samého začátku jsem si uvědomila, že mám k dispozici kvalitní služby, protože Anna byla velmi ochotná a vstřícná a vysvětlila mi celý proces prodeje domu. Dům byl prezentován na internetu v reálném čase a Anna mi poskytovala pravidelné zprávy o průběhu prodeje. Během prodeje jsem se setkala s několika komplikacemi, ale Anna se ukázala jako vynikající poradce a profesionál, který mi pomohl vyřešit všechny problémy. Její znalost trhu a zkušenosti jsou nepostradatelné, když se jedná o prodej nemovitostí. Celý proces prodeje byl velmi hladký a bezproblémový a dům se nakonec podařilo prodat lidem, kterým se moc líbil a dobře se jim bude bydlet. Jsem naprosto spokojena s práci Anny Plagové z týmu Reality pro radost a rozhodně bych ji doporučila všem, kteří hledají spolehlivé a profesionální realitní služby. S pozdravem Bohdana Kovalová“ ---------- Hodnocení: 5★ ---------- Hodnocení: 5★

Anna Plagová
Anna Plagová
11 nemovitostí v nabídce

Svůj rodinný dům jsem zamýšlel prodat bez RK, což se mi nedařilo. Makléř Ing. Jiří Ondroušek mne oslovil s nabídkou spolupráce, nemovitost odborně nafotil a prezentoval tak, že byla během 10 dní prodána. Při jednání byl příjemný, ochotný a spolehlivý. Celý prodej dotáhl ve své režii od vytvoření kupních smluv až do zápisu do katastru, úschovy a výplaty kupní ceny, předání nemovitosti, přepisu energií a to za velmi rozumnou provizi. Prodej přes Reality PRORADOST a konkrétně spolupráce s Ing. Jiřím Ondrouškem byla dobrou volbou při prodeji mojí nemovitosti. Ing. Jiří Kohoutek

S prodejem zahrady, kterou za společnost REALITY PRORADOST řešil Miroslav Nezhyba, jsem byla moc spokojená!Jeho jednání bylo vstřícné, vše dořešeno až po vystavení smluv a dalších dokumentů. Děkuji za pomoc a spolupráci.

Dobrý den, se službami pana Buzka jsem byla spokojena, vždy se přizpůsobil mým časovým možnostem, srozumitelně mi vysvětlil potřebné a jednání se díky němu zbytečně neprotahovalo.

Dobrý den, chtěl bych dodatečně poznamenat, že pan Luboš Pokorný z Vaší společnosti na mě udělal velice dobrý dojem a především se mu podařilo sehnat kupce  nad očekávanou cenu. Rád ho doporučím dál, ostatně jsem tak už učinil a mám dojem, že už mojí známé teď pomáhá s prodejem rodinného domu na venkově.

Paní Hladíkovou jsem kontaktovala na základě výborných internetových recenzí ohledně pronájmu rodinného domku. Zprostředkování proběhlo poměrně rychle a kompetentně během šesti neděl, součástí bylo i neformální poradenství. Paní Hladíková je jako makléřka velmi příjemná a ochotná, s evidentním přehledem a praxí, její služby i servis mohu na základě své zkušenosti jedině doporučit. (převzato z recenzí na google profilu Reality Proradost s.r.o.)

Dobrý den, chtěla bych poděkovat realitní kanceláři Proradost, konkrétně Tomáši Noskovi za prodej bytu, který byl díky profesionálnímu přístupu zrealizován podle našich představ, doporučuji všem zájemcům při koupi nebo prodeji nemovitosti. Hanka S (převzato z recenzí na google profilu Reality Proradost s.r.o.)

Z pana Kani z Realit pro radost se postupně stal nás "rodinný makléř". Prodával nám jednu nemovitost, kupoval již dvě. Vždy jsme byli absolutně spokojeni, byť například u již zmiňovaného prodeje nešlo o jednoduchou záležitost. Navíc jsme se na pana Kaňu již několikrát obraceli s řadou dotazů, zápisem do katastru, odhadem nemovitosti... A co je osobně pro mne nejdůležitější, jeho realitní kancelář má skvělý přehled o trhu s nemovitostmi. U jedné z námi pořízených nemovitostí jsme tak byli prvními zájemci. Skutečně mohu o panu Kaňovi mluvit jen v superlativech. Šárka H. (převzato z recenzí na google profilu Reality Proradost s.r.o.)

Vážený pane Veigle, ráda bych Vám ještě jednou poděkovala za pomoc při prodeji chaty. Situace kolem prodeje byla složitá pro naprosto nevstřícný postoj nového majitele pozemků. Jen díky Vaší profesionalitě a nasazení se podařilo vše dotáhnout do zdárného konce a mé spokojenosti. Slibuji Vám, že pokud někdo z mého okolí bude potřebovat služby při prodeji nebo koupi nemovitosti, ráda Vás doporučím s vědomím, že doporučuji nejvyšší kvalitu služby a profesionalitu. Ještě jednou děkuji a přeji Vám úspěšnou činnost a stálé zdraví. (převzato z recenzí na google profilu Reality Proradost s.r.o.)

Dobrý den, moc Vám děkujeme za Vaše služby. Byli jsme velmi spokojeni s Vaším přístupem i s jakou rychlostí bylo vše zařízeno. Ještě jsme se nesetkali s tak skvělým přístupem . Byli jsme velmi překvapeni. Ještě jednou moc děkujeme makléři PRORADOSTi Zdeňku Průšovi. Přejeme hezký den. S pozdravem Prokopovi