Reference

Dobrý den, moc Vám děkujeme za Vaše služby. Byli jsme velmi spokojeni s Vaším přístupem i s jakou rychlostí bylo vše zařízeno. Ještě jsme se nesetkali s tak skvělým přístupem . Byli jsme velmi překvapeni. Ještě jednou moc děkujeme makléři PRORADOSTi Zdeňku Průšovi. Přejeme hezký den. S pozdravem Prokopovi

Vážený pane Julínku, se službami PRORADOSTi jsme byli moc spokojeni. Díky Vašim profesionálním službám jsme úspěšně prodali nemovitost, dokonce – a teď už to můžeme přiznat – za vyšší částku, než jsme si původně představovali. Rádi doporučíme dál!

Rád bych poděkoval společnosti REALITY PRORADOST za perfektní servis při mé koupi garáže v Brně. Rychlá domluva, ochota, komplexní služby… Rád opět využiju vašich služeb.

Chceme touto cestou mockrát poděkovat vaší makléřce paní Jitce Jedličkové za její milý a profesionální přístup při prodeji našeho domku. Vždy milá a usměvavá, nakonec prodej dotáhla do úspěšného koncek naší spokojenosti ☺ DĚKUJEME paní Jitce i Proradosti.

S prodejem zahrady, kterou za společnost REALITY PRORADOST řešil Miroslav Nezhyba, jsem byla moc spokojená!Jeho jednání bylo vstřícné, vše dořešeno až po vystavení smluv a dalších dokumentů. Děkuji za pomoc a spolupráci.

Chci vám poděkovat za to, že děláte radost… alespoň mě jste ji udělali určitě, podařilo se mi přes vaši společnost koupit vysněný byt Hradci. Pokud si v budoucnu budu chtít opět udělat radost, obrátím se na vás – s radostí PRORADOST ☺