MAKLÉŘI V DOBĚ KRIZE REALITNÍHO TRHU: VÝHODOU JE SAMOSTATNOST A 100% MODEL PROVIZE

 

Negativní faktory ovlivňující aktuální situaci na trhu s nemovitostmi doléhající nejvíc na profesní skupinu, která je koncovým článkem v realitních službách: makléře. Situace je úplně jiná, než v roce 2021, kdy realitní obor připisoval nadprůměrné zisky a uživil jak ty schopné, tak i průměrné obchodníky s nemovitostmi. Tato doba je nenávratně pryč, současná doba přeje pouze těm nejschopnějším!

Z oboru postupně odcházejí ti, kteří jen využívali ekonomického trendu, ale neinvestovali do budoucnosti svých obchodů ať už budováním databáze klientů, vylepšováním svých pracovních nástrojů, marketingu a servisu při prodeji nemovitostí, nebo vlastním profesním vzděláváním.

Na podzimní odborné konferenci pro realitní franšízanty PRORADOSTi téma krize hodně rezonovalo. Podle toho byla také zvolena stěžejní témata a lektoři jednotlivých přednášek. Z celého dne jednoznačně vyplynulo, že 100% model za měsíční paušál bez platby procent z provize, je v této nelehké době nejlepší volbou, protože samostatnost a autonomní rozhodování v kombinaci s podporou silné značky přináší makléřům jasný náskok před konkurencí!

RADA PRORADOST - PODZIM 2022 - video

Opravdoví realitní profesionálové velmi dobře vědí, že se nemusí obávat ztráty zázemí větších realitních kanceláří, se kterými se ale zákonitě musí dělit také o svoji provizi z realizovaných obchodů. Samostatnost přináší 100% výtěžek z úspěchu, což znamená i možnost pracovat s cenou bez rozhodování nadřízených, příležitost k využití a rozvoji vlastních schopností i možnost samostatného rozhodnutí kam a jak investovat část provize s vizí vylepšování vlastních služeb.

Více než kdy jindy dnes přichází doba samostatných realitních makléřů. Pod značkou REALITY PRORADOST jich k dnešku působí okolo dvou stovek a na základě současné situace jednoznačně očekáváme, že počet bude růst.

Neustále proto investujeme do vylepšování servisu pro makléře - od silné marketingové podpory, vzdělávacích akcí až po specifický software, který všem franšízantům usnadňuje práci s jejich zakázkami.

Společnost REALITY PRORADOST s.r.o. hodlá i nadále hájit pozici lídra  mezi poskytovateli franšízového partnerství s modelem 100% provize.

Kontakt pro bližší informace: remesova@reality-proradost.cz nebo info@reality-proradost.cz