REALITY PRORADOST nominují své makléře do soutěže REALIŤÁK ROKU 2023!

 

Makléři z celostátní realitní franšízy REALITY PRORADOST se účastní letošního ročníku prestižní soutěže Realiťák roku. Z více než dvou set makléřů bylo vybráno 8 nominantů, které v jejich boji o vítězství, ať už na regionální nebo celostátní úrovni, marketingově podpoří mateřská franšízová síť.

"Nebudu daleko od pravdy, když řeknu, že pod značkou REALITY PRORADOST působí jedni z nejlepších profesionálů v našem oboru! U nás neexistuje žádná jistota pevného platu ani zaměstnaneckých výhod. Každý jednotlivý člen našeho týmu vystupuje jako samostatná osobnost, podnikatel, který je zvyklý se o sebe postarat sám. S nikým se nedělí o svůj úspěch - to je základní princip našeho modelu, který je založen na 100% provizi pro naše makléře. Tato nezávislost přitahuje především ty nejlepší profesionály v oboru, kteří jsou si jistí svými výsledky a úspěchem“, uvedl Petr Čajan, jednatel společnosti REALITY PRORADOST.

 

Při interním výběru z řad uchazečů posuzovalo vedení společnosti několik stanovených kritérií - ať už to byla podmínka 100% modelu, objem inzercí i dalších marketingových nástrojů realitního oboru až po počet referenčních a aktuálních zakázek, nebo délku franšízové spolupráce pod křídly PRORADOSTi.

"Titul Realiťák roku je nejenom oceněním našich nominovaných makléřů, ale přináší také vyšší prestiž a povědomí o naší značce REALITY PRORADOST. Už dnes jsme značka známá a respektovaná po celé ČR, ale případné finále prestižní soutěže ještě zvýší naši reputaci a posune náš rating výš. Vnímám to jako významný marketingový nástroj prospěšný pro zviditelnění všech našich franšízantů, kteří budou mít prospěch ze zvýšeného povědomí o značce REALITY PRORADOST a důvěry veřejnosti," dodal Petr Čajan.

 

Do soutěže REALIŤÁK ROKU vyráží bojovat o hlasy tito makléři-nominanti REALITY PRORADOST:

 

Simona Cieslarová   hlasování ZDE

Kamila Kopřivová   hlasování ZDE

Roman Julínek   hlasování ZDE

Roman Kvasnica   hlasování ZDE

Robert Pelzmann   hlasování ZDE

Luboš Pokorný   hlasování ZDE

Aleš Turena   hlasování ZDE

Tomáš Veigl   hlasování ZDE

 

O hlasy do soutěže osloví každý z nich své klienty i další hlasující z oblasti svého působení a REALITY PRORADOST podpoří nominace samostatnou reklamní kampaní.

"Zájem našich franšízantů byl velký a i já to vnímám jako potvrzení toho, že u nás jsou nejlepší profesionálové z realitního oboru. Ti, kteří nebyli vybráni do nominace mohou soutěžit samostatně, protože globální kampaní na značku PRORADOST podporujeme všechny makléře působící pod našimi křídly," upřesnila Eva Remešová, manažerka rozvoje obchodní sítě.

Všichni nominovaní představují skutečně špičkové profesionály v oboru a účast v soutěži Realiťák roku je dalším potvrzením jejich poctivé každodenní realiťácké práce.

Do boje o hlasy klientů se zapojí i celá společnost REALITY PRORADOST jako značka realitní sítě, protože paralelně se soutěží o nejlepší makléře probíhá také hlasování Realitka roku 2023.

Budeme rádi, pokud naše favority i nás jako značku podpoříte i vy! Hlasovat můžete na stránkách:

 

www.realitakroku.cz

(hlasy pro makléře podle oblasti jejich působení)

 

www.realitka-roku.cz

(RPR soutěží v Jihomoravském kraji - město Brno, kde se před nedávnem otevřelo nové sídlo a centrála společnosti)