Hodnocení makléřů

Ivana Molendysová: „Paní Jurištové bych touto cestou chtěla velmi poděkovat za celý proces prodeje mé nemovitosti. Byla velmi ochotná, vstřícná, profesionální i lidská. Cením si její práce a úsilí, které do prodeje vkládala a jsem ráda, že vše dopadlo dobře. Paní Jurištová, DĚKUJI a přeji vám hodně pracovních i soukromých úspěchů, spousty dobrých klientů a také zakázek.“

Andrea Jurištová
9 nemovitostí v nabídce

S panem Mgr. Veiglem jsme nadmíru spokojeni. Zprostředkování pronájmu bylo díky němu jednoduché a rychlé. Příjemné jednání,profesionalita,100% doporučujeme. A děkujeme.

Mgr. Tomáš Veigl
7 nemovitostí v nabídce

Děkujeme panu Mgr. Tomášovi Veiglovi za zprostředkování pronájmu v Hradci Králové, hlavně za jeho profesionální přístup, výbornou komunikaci, ochotu, pečlivost a spolehlivost. Můžeme doporučit pana Mgr. Veigla ostatním zájemcům.

Mgr. Tomáš Veigl
7 nemovitostí v nabídce

Maximální spokojenost, profesionální jednání. S p. Cieslarovou byla úžasná spolupráce. Je velmi milá, vřelý a laskavý přístup. Jsme rádi, že jsme ji mohli poznat.

Simona Cieslarová
14 nemovitostí v nabídce

Perfektní spolupráce. Vstřícný přístup, rychlé jednání, poskytnuta veškerá součinnost.

Simona Cieslarová
14 nemovitostí v nabídce

Vážený pane Veigle,ráda bych Vám ještě jednou poděkovala za pomoc při prodeji chaty. Situace kolem prodeje byla složitá pro naprosto nevstřícný postoj nového majitele pozemků. Jen díky Vaší profesionalitě a nasazení se podařilo vše dotáhnout do zdárného konce a mé spokojenosti. Slibuji Vám, že pokud někdo z mého okolí bude potřebovat služby při prodeji nebo koupi nemovitosti, ráda Vás doporučím s vědomím, že doporučuji nejvyšší kvalitu služby a profesionalitu.Ještě jednou děkuji a přeji Vám úspěšnou činnost a stálé zdraví.

Mgr. Tomáš Veigl
7 nemovitostí v nabídce

Děkuji panu Veiglovi za skvěle odvedenou práci a úspěšné dotažení celé obchodní transakce, i když si uvědomuji, jak to bylo náročné.

Mgr. Tomáš Veigl
7 nemovitostí v nabídce

Jako realitní poradce pracuji již 8 let. Když jsem před rokem prvně hovořila s REALITY PRORADOST, kdy mi přednesli svoji nabídkou, tak jsem se tomu doslova vysmála a namlouvala si, že jsem spokojená. Po jistém čase jsem se sešla s makléřkou, která již v PRORADOSTI pracovala a ta mi potvrdila slova pana Julínka. Abych řekla pravdu, stále nemohu uvěřit, že takovýto projekt v této republice vůbec existuje a je možný, ale potvrzuji, že je to prostě tak. Spolupráce funguje skvěle jak s panem majitelem, tak s asistentkou, která je neuvěřitelně pružná. Jsou dána jasná pravidla a já, po letech nesmírné dřiny, jsem nyní opravdu spokojená. Konečně za sebou nevidím jenom práci, ale také podporu a finanční ohodnocení. O výši provize si rozhoduji sama, dle svého svědomí a vědomí a tak jsou spokojeny obě strany. Jsem hodně nedůvěřivý člověk a ve všem hledám nějaký háček, ale musím konstatovat, že po 3/4 roku spolupráce jsem žádný nenašla a všem mohu jen doporučit. Udělejte krok správným směrem, já jsem svoji cestu již našla….

Marie Suchánková
11 nemovitostí v nabídce

V realitách pracuji již 5 let. O tomto projektu jsem se dozvěděla od kolegů. S kolegyní, paní Suchánkovou, která jíž v PRORADOSTI nějakou dobu pracovala, jsem se sešla. Po vysvětlení podmínek spolupráce jsem ani vteřinu neváhala. Po krátkém čase jsem hned poznala, že spolupráce funguje opravdu skvěle a dokonale. Jsem naprosto celkově spokojena a doporučuji spolupráci s realitní agenturou PRORADOST. Protože lepší už nenajdete! PS. Ještě tam dodejte, že paní Crhounková je nejdokonalejší asistentka  a pan Julínek nemá chybu a bezkonkurenčně je jeden z nejlepších Vedoucích. Vážně:-))) 

Anna Plagová
14 nemovitostí v nabídce

Jako realitní makléř pracuji v tomto oboru již 5 let a v téhle době se jako drtivá většina snažím spolupracovat se seriózními partnery, současně s co nejnižšími provozními náklady na provoz své činnosti. Po kontaktování majitelem realitní agentury PRORADOST a představení podmínek spolupráce, jsem se po celkem krátké době a zvážení všech aspektů, rozhodl s touto společností spolupracovat. Od samotného začátku spolupráce musím zdůraznit přátelský přístup a skvělou podporu od vedení společnosti. Po prvním měsíci spolupráce, když mi přišla faktura za poskytnuté služby, jsem nevěřícně zíral, neboť skutečně jsem měl cca 1/3 náklady na svoji činnost než doposud. Což se mi mimochodem velmi líbí. Dále bych chtěl podotknout, že za dobu naší spolupráce od 1.6.2015 přibylo několik inzertních portálů. Dále několikrát měsíčně přijde z vedení společnosti oznámení o nějaké nové podpoře makléřům, či dobrá rada k činnosti, nebo nějaká motivační zpráva. Ač jsem tomu z počátku plně nevěřil, musím uznat, že vše funguje dle počátečního nastavení a dohodnutých podmínek. Několikráte jsem potřeboval od kolegů realitní agentury PRORADOST radu případně pomoc a té se mi vždy ihned k mé spokojenosti dostalo. Jsem rád, že můžu být v tomto skvělém týmu.

Jiří Pospíšil
2 nemovitosti v nabídce